Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Wrangler jk 2015 индикатори по таблото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Wrangler jk 2015 индикатори по таблото

    Здравейте

    Искам да попитам ако някой кара вранглер JK след 2015 , има ли индикатор на таблото за привършване на течността за чистачки ? Също и индикатор за пуснати къси фарове. Моя е американска версия , но като пускам фаровете нищо по таблото не показва че са пуснати освен ,че светва цялото табло ,но през деня трудно се разбира че свети и най-добре щеше да е като просто светва индикатор на таблото като на повечето автомобили.
    Ако не е нормално да ги нямам тези неща ще съм благодарен за съвет къде може да е проблема . Като цяло всички други индикатори светя само тези забелязах че липсват.

    Благодаря !

  • #2
    Вдигни яркостта на таблото, така се вижда и през деня.

    За чистачките, ако имаш сензор за нивото (кабели излизащи от казаначето) на течноста за чистачки, ще имаш и лампичка. Според мен на 99% нямаш тва е ДЖИЙП, кола за мъже

    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      Да по стандарт нямали датчик за течност , както и индикатор за пуснати къси .. Мъжка кола опасна за шофиране я правят тия "екстри".

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от aliensa123 Преглед на мнение
        Да по стандарт нямали датчик за течност , както и индикатор за пуснати къси .. Мъжка кола опасна за шофиране я правят тия "екстри".
        Кое точно е опасното???

        Ти не носиш ли вода в автомобила ако ти свърши течността за чистачки или караш из Сибир където няма бензиностанции на всеки 5-10 мин каране?

        Аз имам ДжейКей и винаги виждам дали съм на къси или не, дори на габарити имам индикация.

        + ако си купиш Jscan мисля имаш опция автоматоично да тръгва на къси светлини, пуска се софтуерно чрез Джейскан приложението, което е платено (смешна сума за екстрите, които предлага).
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • aliensa123
          aliensa123 коментира
          Редактиране на коментар
          това не бях го чувал , сега ще разгледам

      • #5
        Този не изписва ли текстово съобщение на инфо дисплея за нско ниво на течността за чистачките? Още на KJ - Liberti 2004 година има такава функция, че даже е придружена със стряскащ звуков сигнал, все едно светът свършва, а не някаква си течност! Учудващо е да няма подобни "екстри" за автомобил от 2015 год.
        Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
        First impression is not always true. Get inspired.
        Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
        Reading is sooo boring, unlike writing!

        Коментар


        • #6
          Още по-учудващо е няма ли си дневни светлини? Какви са тия къси през деня. Понеже и аз карам мъжки коли, но от марката Форд, и там лампа за течност йок. Но дневни си има даже и Маверика от 2006 г.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • #7
            WK явно е женски, защото си има всичките индикации. Дори е леко дразнещо това за течността за челното стъкло.

            Коментар


            • DimitroffCRD
              DimitroffCRD коментира
              Редактиране на коментар
              То не дразнещо ами направо да ти изкара акъла какво се случва

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X