Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кутия за покрив за KJ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кутия за покрив за KJ

    Здравейте,
    Каква кутия за покрив за KJ ще препоръчате? Изобщо, предвид височината на джипа, има ли значение каква ще е - висока, ниска, дълга, широка?

  • #2
    Мериш педя зад предното стъкло и макс вертикал зад задното,възможно най-висока,че джипето е тесничко
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      Привет !
      Ако си от София в официалния вносител на Thule са доста отзивчиви , отиваш мерите , харесваш , слагате и си тръгваш доволен .
      От там имам и кутия и ски багажник закупени до момента и с двете нямам ядове .
      П.С за GC WK става въпрос , но няма значение колата ..

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от DimitroffCRD Преглед на мнение
        Привет !
        Ако си от София в официалния вносител на Thule са доста отзивчиви , отиваш мерите , харесваш , слагате и си тръгваш доволен .
        От там имам и кутия и ски багажник закупени до момента и с двете нямам ядове .
        П.С за GC WK става въпрос , но няма значение колата ..
        Ако става на въпрос за Escadra - са всичко друго но не и отзивчиви. Там все едно си влезнал да взимаш пари, а не да им даваш.

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Nachev Преглед на мнение

          Ако става на въпрос за Escadra - са всичко друго но не и отзивчиви. Там все едно си влезнал да взимаш пари, а не да им даваш.
          Привет !
          За същите става въпрос да , хм ами при мен бяха доста приятно настроени , може би съм попаднал на единичен случай ..

          Коментар


          • #6
            Само да кажа,че ТУЛЕ си е марка та дрънка,може би най-доброто на пазара. Аз съм с Якима, беше по-добро уж от Тулето в тоя размер в годините когато я купих,но Туле си е Туле.

            Аз на тук е има допълнителна релса на тавана както и една стойка за колело която ползвах на стария Мерцедес,много добра изработка,цената кърти обаче
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              Ползвах на мини вана италиански, 530л автобокс. Не съм имал сериозни оплаквания. Едностанно отваряне с двойна ключалка. Дълъг е 203см, става и за ски. Взех го от една специализирана фирма за багажници в Редута. Сега трябва да взема напречни греди за да мога да го монтирам при нужда (все по-рядко ще ми се налага заради караваната) на Джип-а.
              Jeep Cherokee KJ, 2.8crd LIMITED Auto, 2004г. & TABBERT Jeunesse 560
              Око за око, паста за зъби!
              Когато вярата срещне надеждата, животът намира начин!

              Коментар


              • #8
                Друг модел комби,кутията възможно най-големия размер на пазара,че ми се връзва на размера на тавана,по спецификации събира колко’ на комбито багажника,в момента е натоварено с 4 надуваеми матрака,6 спални чувала,4 чифра ботуши за мотокрос и 4 каски,2 лопати и 2 големи сака с дрехи.
                До 180 км/ч си стои там без да излита,тукашна цена около 800 и нещо долари,стои суха в пороя,отваря се от двете страни,не шуми много / ма и имам какво ли не върху комбито та не е зор /,сваля се от един човек,а ако не ти пука за боята и се слага от самотник / съседите учат обаче за майката /.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:C36BD8D7-67B5-4B8B-BECC-E8EE635CA0AC.jpeg
Прегледи:141
Размер:493.6 КБ
ID:6840129
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  Това ще пасне идеално на KJ.
                  Jeep Cherokee KJ, 2.8crd LIMITED Auto, 2004г. & TABBERT Jeunesse 560
                  Око за око, паста за зъби!
                  Когато вярата срещне надеждата, животът намира начин!

                  Коментар


                  • #10
                    Благодаря много, имам насока къде и какво да гледам

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X