Обява

Свий
Няма добавени обяви.

JEEP Cherokee 2.8crd 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • JEEP Cherokee 2.8crd 2009

    Колеги рових ,но не намерих никъде отзиви за въпросния модел с автоматични скорости.
    Има писано за старото с кръглите фарове,но то не ме интересува.
    Интересувам се от здравина,проблеми,разход...
    Прикачени файлове

  • #2
    Търси и за Додж Нитро, същата кола е с друга емблема.
    Имаше тема преди около година за такъв Додж, отначало беше просто за представяне на машината, а после и някакви електронни проблеми май се получиха.
    ...
    Иначе скоростите са от Мерцедес при дизела. Обаче 4х4 не е толкова "истинско" като при предишния модел(При който обаче има известния проблем с предните шарнири).
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #3
      А дизеловия мотор чии е?

      Коментар


      • bullet_pk
        bullet_pk коментира
        Редактиране на коментар
        Според Википедията е на VM Motori 175 к.с

    • #4
      Дизелът си е на VM, ама бил "милионник"
      Моделът е последният пазарен провал на "Крайслер" преди да пристане на "Фиат". Продадени са минимални бройки (под 10 000 в целия свят май).
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • bullet_pk
        bullet_pk коментира
        Редактиране на коментар
        Други източници гвърдят, че само в Щатите са продадени 400 000 бр. от края на 2007 до 2013 г.

      • Bogoljub Gagic
        Bogoljub Gagic коментира
        Редактиране на коментар
        Другите източници бъркат моделите

    • #5
      Щото кутията била на МБ,та си рекох ,че може и мАтора да е техен.

      Коментар


      • #6
        След "Гранд Черокито" ще ти се види невероятна каруца. От кон не на магаре, а на кокошка искаш да слезнеш
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #7
          Като междинно кацане сега съм пак на Кросъра. Много трудно се продава Ситроен,понеже хората като чуят името и си мислят за сфери,хидроокачване и други простотии.Същия джип ,но Аутлендър върви добре на пазара,даже и с по скапания мотор на фауве,ма щото се казва Митсубиши,а никой не се интересува,че и Кросъра си е същото-даже се прави в Япония в завода на Митсубиши.Той Кросъра,ако беше автомат нямаше и да си помисля да го продавам!
          Всъщност ще си търся някакъв дизелов джип,автоматик.
          Реално не ми трябва нещо огромно понеже сина вече голям и не идва никъде с нас с жената ,а и ще се кара най много на градско+3-4 ходения по почивки.
          Гледам GC WK,Нисан Патфайндър,Нисан Мурано сега ми харесва(макар и не много на вид)Черокито.
          Разхода също не е без значение с тенденцията напоследък.Оф не карам,и няма и да карам,така че не ми трябва истЕнски жиБ.
          А всъщност ми харесват тия по грубите,ръбатите джипки.
          Май Мураното ще ми пасне най добре.

          Коментар


          • #8
            Само дето Мурано нито е груб, нито е ръбат.
            Смени емблемите на Цитронадата и го разкарвай ​​​​​​. За шарнирите са ти писали вече. Прегледа ли грандовете? Разгледай по чужбинско и някой да го докара.
            "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
            Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

            Коментар


            • Bogoljub Gagic
              Bogoljub Gagic коментира
              Редактиране на коментар
              Какви "Грандове" да гледа, като имаше WK / WH и го разкара ?

            • Даниел Цветков
              Даниел Цветков коментира
              Редактиране на коментар
              Всъщност най ми е на сърце Мураното.
              За шарнирите не е ли за първия модел,тоя с кръглите фарове?Щото тоя му е фейс мисля.
              Кросъра трябва първо да го продам и тогава друга джипка,че ако пак взема още един джип жената ще ме изгони от апартуту .
              За кои Грандове говориш-за WKто ли?За новия Гранд не мога да скачам толкова на високо,иначе той е ТОП.

            • Dilyan Zagorchev
              Dilyan Zagorchev коментира
              Редактиране на коментар
              Е как какви,е виж какво е писал над мен GC WK, аз му писах, че е грешка дето го разкара.
              Даниел-да за WK говоря, като предния ти. И да, шарнирите тук не падат като на кръглоочко.

          • #9
            WKто го разкарах понеже имаше гарнитура и ми обявиха цена от 2500 нагоре за ремонта.Вече бях хлътнал доста с нови носачи,АБ,смяна топлообменник,навигацията се прецака дисплея,нови спирачки...а и разхода тогава ме стресираше.Уж на малко км ,а излезе нестопанисван.Освен това на Гранда не ми харесва люлеенето на задницата и слабите спирачки.
            То и на Черокито му дават 12 градско,но мисля,че с чип ще понамалее,а и ще живне колата.Всичкото турбиниран дизел дето съм го имал е било чипвано,ей тъй като му дадеш газ то да си знае за кво иде реч,а не да се чуди кво става.
            PS:Черокито отзад да не е пак на твърд мост?
            Последно редактирано от Даниел Цветков; 06-03-22, 11:58.

            Коментар


            • #10
              Първоначално публикуван от Даниел Цветков Преглед на мнение
              PS:Черокито отзад да не е пак на твърд мост?
              E.

              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #11
                Гранда люлее

                Коментар


                • Bogoljub Gagic
                  Bogoljub Gagic коментира
                  Редактиране на коментар
                  Люлее от несменяни 300-400 000 км. амортисьори

                • Dilyan Zagorchev
                  Dilyan Zagorchev коментира
                  Редактиране на коментар
                  Ноу праялну

              • #12
                Дали?Май го дават за нормално за модела.
                Иначе се държеше стабилно на пътя,само дето отначалото си мислех,че ще тръгне на някъде задницата,но не тръгваше.

                Коментар


                • Dilyan Zagorchev
                  Dilyan Zagorchev коментира
                  Редактиране на коментар
                  Нормално, да, в шестък. Ей и Гагич ти е посочил.
                  Да се редактирам
                  Може да се разсърдиш, но отивай и бартеросвай в някоя къща твоя за Гранд или Мурано(щом ти е на сърце) , че ще се пенсионираш с цитрона и автоматика ще го мечтаеш само.
                  Последно редактирано от Dilyan Zagorchev; 06-03-22, 13:00.

              • #13
                Добре,приемам го!Ето научих още нещо!Благодаря.
                Просто така ми бяха казали(не помня вече кой и къде) и за това не обърнах внимание на амортисьорите,но със сигурност не бяха омазнени.Било от моста.

                Коментар


                • cecoa1
                  cecoa1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Колко харчи Ситроена, и колко очакваш да харчи друг джип с автомат? И какъв е бюджета за покупка?

              • #14
                Кросъра ми дава в града под 10 лятото,малко над 10 зимата.Навън между 6 и 7."Новия"джип ще е нагоре с разхода поне 2 литра и заради по големия мотор и заради автоматика.
                Бюджет около 15 бинки.

                Коментар


                • cecoa1
                  cecoa1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Що не пробваш някоя Хонда CRV?! От края на 2009г има дизел с автомат. Има се за доста надеждна кола като цяло. А и като разход и вървене ще е близо до сегашната ти кола. Като интериор и комфорт също не е никак зле. Цената е малко над бюджета, но предполагам си заслужава.

              • #15
                Сина беше взел една преди година за джамбазлък и я покарвах -не ми хареса и на визия даже,та тази кола я изключвам.Отпред са ми много грозни.Хондата не е вариант.

                Коментар


                • krasi-mir
                  krasi-mir коментира
                  Редактиране на коментар
                  Съгласен, нема нищо по-грозно от CR-V 3-та ген.
                  Абе откак махнаха резервната гума от петата врата, на всички "джипове", не само на Хонда, вече ми приличат на количка от киндер. Еле па с тия сплескани предници и скосени задници.
                  Иначе да, ще изтриеш всички номера на автосервизи от телефона. Е, може да оставиш един.

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X