Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Справя ли се един Вранглер на "полигона на Голди"?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    GOLDY, случайно да познаваш един Иван. Има брат, който се казва Киро и евентуално сте били заедно на море тази година?

    Коментар


    • #62
      Първоначално публикуван от mishko
      Аз нямам нищо против да отидем в петък и в събота и .... в неделя! Или аз бъркам или не Ви познавам достъчно добре, но организацията за преходи, става въпрос за ежеседмично, малко куца. Всяка седмица карам и засичам само по 4-5 човека по горите! Аз все си карам сам и нали сещате какво става като затъна до уши - копане 3 часа! Затова пак , предлагам следното - да определим едно постоянно място и час в София и всяка събота, който иска да идва там, за да ходим по преходчета!
      `

      ОК. Тръгваме по походи.
      Не е лошо да се прехвърлиш в темата "разходки".
      Предлагам Автоцентър Голди да се оформи като място за събиране и организиране на оффроад-разходки.
      Дайте идея за емблема и име на нашата нова организация.
      LZ1VMH

      Коментар


      • #63
        Нямам време да се ровя из целия сайт. Ама сега намерих темата "Разходки" и май подушвам, че сме от една порода! Същият Владо ли си, за който си мисля? Иван постоянно ми говори за теб! Ние с него работиме заедно.

        Коментар


        • #64
          Първоначално публикуван от mishko
          Нямам време да се ровя из целия сайт. Ама сега намерих темата "Разходки" и май подушвам, че сме от една порода! Същият Владо ли си, за който си мисля? Иван постоянно ми говори за теб! Ние с него работиме заедно.

          LZ1VMH

          Коментар


          • #65
            Верно ли си слагал на Г-то пуржини от галбица?

            Коментар


            • #66
              Първоначално публикуван от mishko
              Верно ли си слагал на Г-то пуржини от галбица?
              Е,това звучи вече доста екзотично ,ама не и невъзможно.
              B+

              Коментар


              • #67
                Такава информация дойде до мен! Ама Владо ще каже!

                Коментар


                • #68
                  Първоначално публикуван от mishko
                  Верно ли си слагал на Г-то пуржини от галбица?
                  Къде пружини по гаубиците? Нещо нямам спомен да съм виждал таквоз нещо.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #69
                    Малко са преувеличени слуховете.
                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • #70
                      Верно ли е или не е? Кажи де!

                      Коментар


                      • #71
                        Предложение за всички желаещи - в събота 23.09.2006г. между 10'00 и 10'30ч. да се съберем на паркинга на "Рувекс", това се намира между "Аско Деница" и "Била" в Младост 3. Отиваме до полигона на GOLDY и след това отиваме където си искаме - преходче лекичко!
                        Дават го да вали!!!

                        Коментар


                        • #72
                          Ще дойде ли някой утре? Пак ли сам ще си ходя? Времето е перфектно за каране в гората!

                          Коментар


                          • #73
                            Първоначално публикуван от mishko
                            Ще дойде ли някой утре? Пак ли сам ще си ходя? Времето е перфектно за каране в гората!
                            Колега, чети форума! Има вече две теми, но и тук ще кажа! Утре пред автоцентър Голди в 10ч.! Заповядай там !
                            RB Patrol Team

                            Коментар


                            • #74
                              М да, верно няма кой да чете! Благодаря, ама нали с Влади отворихме приказка за разходката тази седмица тук и аз изобщо не съм търсил другаде. Мислих, че тук ще се доразберем.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X