Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко конски сили е Jeep Grand Cherokee SRT 6. 4L от 2013?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от Kalin Galinov Преглед на мнение
    Това не го вярвам.
    Засичано на полигон
    Jeep Grand Cherokee WK2 6,4 SRT

    Коментар


    • Bogoljub Gagic
      Bogoljub Gagic коментира
      Редактиране на коментар
      Аз си сложих на "Jeep Liberty" 3,7 V6 газ - разлика в динамиката НЯМА.

    • коко келеша
      коко келеша коментира
      Редактиране на коментар
      И Черокито беше така. Гагич, добре дошъл в отбора на аутсайдерите)))))))))))))))))))

  • #17
    Първоначално публикуван от Kalin Galinov Преглед на мнение
    Порше с теглич го разбирам, ама Хеми с газ....това е за як бой на собственика
    Това,вероятно е част от народопсихологията у нас-да се дава оценка кой,какво,как да прави,кое е срамно,кой е за бой,и други съображение с общественото мнение.А някои си правят каквото им харесва.След като с парите за горивото ни прекарват,икономията от например 2000 лв/годишно си е доста...За който не е,нека да ги даде на Марешки и компания

    Коментар


    • Kalin Galinov
      Kalin Galinov коментира
      Редактиране на коментар
      Аз казвам моето мнение, щото това тук е форум, демек седянка, и аз съм участник.

  • #18
    Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение

    Това,вероятно е част от народопсихологията у нас-да се дава оценка кой,какво,как да прави,кое е срамно,кой е за бой,и други съображение с общественото мнение.А някои си правят каквото им харесва.След като с парите за горивото ни прекарват,икономията от например 2000 лв/годишно си е доста...За който не е,нека да ги даде на Марешки и компания
    Абсолютно вярно, колега! Въртя около 10 000 км на година. По 25/100 са 2500 литра гориво. И си джиткам с 330 коня на пътя. Другите нека си карат КИЯ-та на бензин
    Jeep Grand Cherokee WK2 6,4 SRT

    Коментар


    • Bogoljub Gagic
      Bogoljub Gagic коментира
      Редактиране на коментар
      По-зле Кията е астматичен дизел - там 60-70 коня, нещо такова.

  • #19
    Първоначално публикуван от toper78 Преглед на мнение
    Момчета... темата излезе извън въпроса. А то й беше дали може да се сложи газ на SRT? Ако някой знае - нека каже.

    Относно другите коментари... Карам 5.7 HEMI вече три години. Карах го една година с течната фаза, с която го взех. После го карах една година на бензин. От една година е с нова газова. Изобщо не го галя по педала и не ми пука колко гори - 20, 25, 30.... Истината е, че разликата във вървежа газ/бензин е нулева и не виждам смисъл да зареждам безнин на 2 лв., ако газта е 1 лв. Ще помоля хора, които нямат опит да не коментират.
    .....и аз бях така, LPi Виале,вървеше повече на газ ,отколкото на бензин.....но прецака се помпата,била сложна ала бала и .....я осакатих с друга газова....сега на моята кошара Пентастар имам обикновенен газов инжекцион и не съм доволен от АГУ-то си....5.7 Хеми е най подходящия за АГУ-та мотор....

    Коментар


    • #20
      Чудя се - при работа на газ, дали работи MDS-системата на 5,7 л., дето изключва 4 цилиндъра? Щото разход на бензин от 11-14 л. / 100 км. при шосе / магистрала и 20-25 / 100 в градските задръствания май се дължи на нея? Имам познати с 5,7 л. "Тундри" и "Титани", те под 30 л. / 100 км. разход не падат, както и където и да карат.
      toper78, имай предвид, че при 6,4 няма MDS. Харчи колкото - толкова (50+ литра на сто)
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #21
        Gagic, направо уби всичките ми детски мечти Очаквах някакъв разход 30-40/100, ама 50+...

        МDS-a работи и на газ. Повече от 22-25/100 не ми прави в града.
        Jeep Grand Cherokee WK2 6,4 SRT

        Коментар


        • Bogoljub Gagic
          Bogoljub Gagic коментира
          Редактиране на коментар
          Имало MDS и при 6,4 л., прочетох тук-там.

      • #22
        .....на моята си работи, изкл. 3 и 4 цилиндър...единственото което не успях да направя е ,старт-стоп системата да работи на газ.....но това не е болка за умиране....

        Коментар


        • #23
          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Чудя се - при работа на газ, дали работи MDS-системата на 5,7 л., дето изключва 4 цилиндъра? Щото разход на бензин от 11-14 л. / 100 км. при шосе / магистрала и 20-25 / 100 в градските задръствания май се дължи на нея? Имам познати с 5,7 л. "Тундри" и "Титани", те под 30 л. / 100 км. разход не падат, както и където и да карат.
          toper78, имай предвид, че при 6,4 няма MDS. Харчи колкото - толкова (50+ литра на сто)
          Работи си на газ безгрижно. А за тундри и титани само обема е един и същ, а и броя на цилиндрите.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • Bogoljub Gagic
            Bogoljub Gagic коментира
            Редактиране на коментар
            нЕмат великото MDS и харчат повече

          • s_s1
            s_s1 коментира
            Редактиране на коментар
            Монтирани са на по-тежки и обемни кошници.

        • #24
          Прясно-прясно. Тоя Скоти Килмър по принцип ми е много гнусен, а "тубата" непрекъснато ми го предлага, но в това се загледах:

          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #25
            Първоначално публикуван от DJ Tymbi Преглед на мнение
            .....на моята си работи, изкл. 3 и 4 цилиндър...единственото което не успях да направя е ,старт-стоп системата да работи на газ.....но това не е болка за умиране....
            Интересно. Мислех, че MDS изключва 4 от 8 цилиндъра.....поне според Крайслер

            Коментар


            • #26
              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Чудя се - при работа на газ, дали работи MDS-системата на 5,7 л., дето изключва 4 цилиндъра? Щото разход на бензин от 11-14 л. / 100 км. при шосе / магистрала и 20-25 / 100 в градските задръствания май се дължи на нея? Имам познати с 5,7 л. "Тундри" и "Титани", те под 30 л. / 100 км. разход не падат, както и където и да карат.
              toper78, имай предвид, че при 6,4 няма MDS. Харчи колкото - толкова (50+ литра на сто)
              Оказва се, че това са врели-некипели. След почти три години с 6.4 SRT официално потвъждавам среден разход от 20-22 до макс 25 на сто, ако е само градско.
              Jeep Grand Cherokee WK2 6,4 SRT

              Коментар


              • #27
                Първоначално публикуван от Alamo Преглед на мнение

                Интересно. Мислех, че MDS изключва 4 от 8 цилиндъра.....поне според Крайслер
                Точно това прави.
                Jeep Grand Cherokee WK2 6,4 SRT

                Коментар


                • #28
                  Първоначално публикуван от toper78 Преглед на мнение

                  Точно това прави.
                  Независимо от режима на работа - бензин/газ? При теб има ли MDS и ревизирал ли си го ?

                  Коментар


                  • #29
                    Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение

                    Независимо от режима на работа - бензин/газ? При теб има ли MDS и ревизирал ли си го ?
                    Трета година съм с 6.4-ка, която е само на бензин, но при нея MDS няма. Производителят не включва тази технология, тъй като основният акцент е върху мощността и представянето на двигателя, а не на разхода на гориво.

                    По спомен - на 5.7 MDS работеше и на газ, ама да не те излъжа.
                    Jeep Grand Cherokee WK2 6,4 SRT

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X