Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтаж на модул за централно заключване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Монтаж на модул за централно заключване

    Здравейте. На кратко. Гранд Чероки 2.7 2003 година. По “невнимание” леко изпрахме дистанционното за централното, което съответно спря да работи. Прецених , че от ново няма смисъл предвид цена обучение и тнн. Затова си взех модул за централно. Молбата ми е ако някой има идея как и къде да го вържа моля да помага защото нямам идея. Или вариант 2 човек в Пловдив който да свърши работата.

  • #2
    Занеси дистанционното на Емо да го погледне ....Емк до бош сервиза ,след практикер.Той ще ти свърши всичко .Аз съм ужасно зает,но мисля че си прибързал с покупката на модул.

    ​​​​​​Не познавам точно твоя модел на изуст,ако заключиш ръчно с ключ дясната предна врата,заключва ли се и шофьорската врата?
    В зависимост от това,имаш три варианта.директно управление от шофьорската машинка,управление от модула или ако е ужасно капризен комфорт модула , монтаж на втора машинка в шофьорската врата и директно управление с новия модул.

    Отделно различните марки коли и т.н имат особености във времената на заключване ,не се сещам тия черокита как са ,то е въпрос на проверка за минута ,ако има бутон за директно заключване на всички врати в купето,доста опростява нещата,но отдавна съм приключил с тея работи по колите.
    Последно редактирано от Roninn; 11-02-21, 07:43.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #3
      Дясната предна врата няма ключалка. Има си бутон на вратата който е на панела с бутоните за стъклата който отключва и заключва всичко заедно.

      Коментар


      • #4
        И аз съм на мнение да занесеш твойто оригинално дистанционно на ремонт. На дали ще ти излезе по-скъпо от монтаж на китайски модул. А оригиналното е няколко пъти по-добро от китайското което си взел

        Коментар


        • #5
          То така или иначе оригиналното не работеше като хората. Хващаше от най-много метър. Китаеца е 20 лв така или иначе .

          Коментар


          • #6
            Всяко дистанционно от друг WJ може да се програмира на твоя. По автоморгите е пълно с такива.
            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
            SSang Yong Kyron 2.0xdi
            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

            Коментар


            • #7
              Открих майстор в Пловдив който за 40 лв. за два часа се справи и си е перфектно в момента.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X