Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самозаключване докато работи двигателя на WK.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Самозаключване докато работи двигателя на WK.

    Привет на всички и за много години.Днес спрях да си купя цигари и не загасих двигателя.Слязох от автомобила,затворих вратата,и след покупката на цигарите не успях повече да се кача в автомобила Трябваше да викам ключар. Алармата има опция за заключеане на вратите по време на движение.Явно нещо е бъгнала алармата.
    Последно редактирано от Nikolajk; 09-01-21, 17:21.

  • #2
    Хвалиш се или се оплакваш?
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • Nikolajk
      Nikolajk коментира
      Редактиране на коментар
      Мисля че стана ясно че се оплаквам.

  • #3
    Алармата оригинална ли е или допълнително слагана? На някои имаше джъмпер за тази функция.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • Nikolajk
      Nikolajk коментира
      Редактиране на коментар
      Оригиналната е. Явно трябва да се науча да я гася и да вадя ВИНАГИ ключовете.

  • #4
    На Р.Ровър вратите се заключват след потегляне и скорост 6 км/час. Това, вероятно, се програмира. При твоя джип може да нагласено по друг, неподходящ начин.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • Nikolajk
      Nikolajk коментира
      Редактиране на коментар
      Аз също имам такава функция,но бях спрял,паркирал.Отворих вратата,слезнах и я затворих.И после се заключи.

  • #5
    Тоя номер го правят много аларми,след 30 секунди се заключва сама,преди много години ми го извъртя един Фиат Темпра ма те тия бяха лесни за отваряне.

    Би трбвало да се програмира,моята в момента ако я отключа и не отворя вратата до 30 секунди се заключва сама,заключва се и на някаква скорост,някъде между 1ва и втора
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #6
      Първоначално публикуван от Nikolajk Преглед на мнение
      Привет на всички и за много години.Днес спрях да си купя цигари и не загасих двигателя.Слязох от автомобила,затворих вратата,и след покупката на цигарите не успях повече да се кача в автомобила Трябваше да викам ключар. Алармата има опция за заключеане на вратите по време на движение.Явно нещо е бъгнала алармата.
      Това нещо се програмира с тестер подходящ....влиза се в менто врати и прозорци и си има отметки към всеки въпрос, например дали да се закл. вратите при движение повече от 20 км/ч......дали да се закл. централното при излизане и т.н.....при мен се беше сбъгясало нещо и си се отваряше багажника когаато си поиска.... .Само с тестера не стана, трябваше да махна акумулаторите за 5-7 мин. и отново да ги закача и след това с тестера се ресетват всички функции на врти и прозорци и съответно наново да им се укаже какво искам.....при мен си стана така.....за сега не се е отварял багажника ....
      Вчера се сбъгяса и МП плеъра ,радио си има ,а мулти медиата не бачкаше......само че днес го оправих , оказа се че когато има имен на файлове ,различни от латиница( кирилица, китайски и т.н...) и МП3 плеъра се сбъгясва .....първо си мислех че е хардуерно нещо...ресетвах системата с откачане на акумулатори но не стана.....след това влизах в менюта разни и пак не стана, викнах един приятел програмист на помощ и той го откри това след проби СД картата да е форматирана с различни файлови системи и пак не стана докато не откри че имена на кирилица и други шрифтове не плейва.....интересното е ,че до сега си си плейваше и тях.......
      Последно редактирано от DJ Tymbi; 09-01-21, 21:38.

      Коментар


      • #7
        т.1 На не един джип съм намирал кутийка с (или само) ключ скрит някъде отвън на колата, така че да е достъпен и да отключи ( на един даже и беше с чип и палеше)
        т.2 В момента точно издирвам как и защо на един джип алармата е изгорила всички двигателчета на централното( бъг някакъв)
        т.+ Аллах акбар, при толкова "смарт" устройства в и около колата никога незнаеш кога взаимната им работа чрез интерференция и модулация ще доведе до копулация с последваща констипация и ......виж т1 .
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X