Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мат боя за гора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мат боя за гора

    Привет,

    Някой може ли да ми предложи човек за полагане на здрава сива мат боя за гора в София или наоколо.
    Колата е Jeep Liberty KJ

  • #2
    Според мен такава боя, която да издържа на надраскванията в гората все още не е измислена. Трябва да се примириш с този факт ако искаш да караш интензивно в горски условия. "Горският тунинг" включва освен стандартните деруги и леки намачквания от всякъде!
    ГАЗ 69, Chevrolet Blazer 99
    д-р инж. Георги Попов - 0877 719 701

    Коментар


    • #3
      Намерих видео с боядисване чрез валяк

       

      Коментар


      • #4
        Къде да е, какво да е, боя за трактори и комбайни. Трикомпонентна, държи с години на царевични кочани, клони, пирони.
        Струва колкото струва.

        Коментар


        • #5
          Човека е в Радомир мога да дам координати

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от sttekata Преглед на мнение
            Привет,

            Някой може ли да ми предложи човек за полагане на здрава сива мат боя за гора в София или наоколо.
            Колата е Jeep Liberty KJ
            ...на състезателните ги облепвахме с фолио,миеш колата, подсушаваш и лепиш,то не е точно лепене, на фолиото му махаш хартията от едната страна и го полагаш внимателно по повръхностите, после с пистолет за топъл въздух го нагряваш леко и то се опъва по ламарините......ако се стараеш ,можеш да я направиш много хубаво да изглежда.....така ще си спестиш доста нерви и труд от това на клипа ....освен това лесно се маха ,за пред КАТ примерно .....
            Фолиото е на 3М и е много здраво,мисля да си облепя джипката отппред с безцветно да ми пази от камъчетата ,които непрекъснато ми увреждат боята.....

            Коментар


            • #7
              Имаш raptor и u-pol. Има даже тема мисля във форума на колега,който ако не се лъжа е вносител.
              WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X