Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Надеждни и компетентни сервизни услуги

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Надеждни и компетентни сервизни услуги

    Здравейте, колеги джипаджии! Можете ли, да ми препоръчате добър електро-сервиз, където да мога да получа качествена услуга на нормална цена? Въпросът засяга проблеми с електроинсталацията и нефункционирането на възли на Jeep Grand Cherokee 5,9. Благодаря! Ако имате възможност, пишете и на e-mail: v.vulev@gmail.com

  • #2
    Дядо Владо се изявяваше и като жичкаджия при строЙтелството на "Кърлежа"
    Със сигурност ще се справи със ZJ 5,9
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • дядо владо
      дядо владо коментира
      Редактиране на коментар
      ..........само човека да изясни три неща
      1.В коя част на света е?
      2.Каво е " качествена услуга на нормална цена"?
      3.Каво му е на джипа?

    • ivaningbg
      ivaningbg коментира
      Редактиране на коментар
      Мдаааа,Деди. Колегата,който е отворил темата е задал уравнение с много неизвестни....

    • BateVulev
      BateVulev коментира
      Редактиране на коментар
      Не се включва вентилатора за отоплението (стъклата на студено се замъгляват яко), не работи нагревателя на задното стъкло, нямам ток в постоянно активната запалка (с капачето), нямам захранване на задния десен габарит (прехвърлил съм му плюс от левия габарит), дава информация, че ми е ниско нивото на охлаждащата течност, макар и да не е така - при сменен датчик в изравнителния резервоар, не ми работи отоплението на огледалата, не работи пръскалката за почистване на задното стъкло... Може да не се сещам сега и за други "дреболии" :-) Аз съм т.нар. Бате Валчо, последно ми поправя автоматика - не включваше задна предавка. София - Студена!
      Валери

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X