Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep grand Cherokee 3.0 wk

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep grand Cherokee 3.0 wk

    Здравейте колеги. Отскоро съм собственик на въпросната машина много ме радва. Бихте ли ми казали как се пускат пръскалките за измиване на фаровете.Нямам отделно копче ,пробвах със задържане като пръскам на предното стъкло на къси светлини не става. Джипа е 2008г лимитед.

  • #2
    Нямаш ли на дисплея някъде възможност да сложиш човка и да активираш тази опция,както е при моя?
    JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
    Тел: +359 887 847261

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от damyanco Преглед на мнение
      Здравейте колеги. Отскоро съм собственик на въпросната машина много ме радва. Бихте ли ми казали как се пускат пръскалките за измиване на фаровете.Нямам отделно копче ,пробвах със задържане като пръскам на предното стъкло на къси светлини не става. Джипа е 2008г лимитед.
      Пробвай с трикратно бързо дърпане на лоста на чистачките. Пръска в стъклото и след три такива пръскания почва да пръска и върху фаровете.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #4
        След малко ще пробвам и ще пиша. Благодаря

        Коментар


        • #5
          На дисплея не намерих нищо, а пробвах с 3 пъти бързо дърпане на листчето за чистачките и пак не тръгват

          Коментар


          • #6
            На Мерцедеса(203) ми, пръскалките на фаровете се включваха на всяко десето миене на предното стъкло, въпреки че имаше и копче за ръчно пъскане. На Аудито(4Ф) няма копче за ръчно пускане и до момента не съм успял да разбера логиката по която решава че трябва да ги включи. Случва се на първо пръскане да ги включи, случва се и изобщо да не ги включи за едно каране. На Джипа съм с халогени и нямам пръскалки на фаровете.
            При теб някога виждал ли си ги да пръскат или не?

            Коментар


            • #7
              Никога не съм ги виждал, защото съм го купил преди една седмица

              Коментар


              • #8
                Покарай го още малко, попръскай месец и ако не се включат нито веднъж явно не работят.

                Коментар


                • #9
                  Ок

                  Коментар


                  • #10
                    Оригиналните 17" джанти на WK с какво ЕТ са?

                    Коментар


                    • Bogoljub Gagic
                      Bogoljub Gagic коментира
                      Редактиране на коментар
                      +50.8
                      .......

                  • #11
                    Gagic, я ги заеби джантите и пораздуй за твоето хеми, че излезна едно дето мога да си позволя, ама е с претапициран волан (май и седалка), яко матирани фарове и въздъртичко - 2005а. Иначе пали, върви на дзвер (верно, че в сравнение с моята анемична Фруктиерка). кажи кога искащ да те черпим едно виски, бира, кафе, квото пиеш, да ми демострираш (как превкл. автомата, бързи/бавни, ала/бала) твоето за еталон!
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • дядо владо
                      дядо владо коментира
                      Редактиране на коментар
                      .....намами го на кафе при деди, че и без това отдавна не е идвал, а тук си има условия за тест☕

                    • Bogoljub Gagic
                      Bogoljub Gagic коментира
                      Редактиране на коментар
                      Има си теми тука. Поне 2-3. Воланът е слабо място, коментирано е - аз съм с калъф. Фаровете бързо заминават - три-четири години юркане по нашите чисти от прахоляк пътища и стават, все едно са минали на пясъкоструй. Щото по магистралата не ги карат със 140

                  • #12
                    Гагич, голям си ааа... с четене не мога да сравня работата на мотора, автомата и раздатката!
                    Дядо Владо, на теб, ще ти звънна по удобно за теб време за бърза консултацийка.
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • Bogoljub Gagic
                      Bogoljub Gagic коментира
                      Редактиране на коментар
                      Ми не ми се очертава свободно време до средата на следващия месец.
                      Този двигател не познавам никой, който да смее да го отвори, освен Кинекс В умрелия americancarsbg форум имаше един участник, само на ЛС ми беше писал за пропаднал клапан, беше го оправил, тук имаше един участник с някакви проблеми, ама се скри и не писа повече.
                      Ако не цъка и не трака моторът (hemi tick) и включва раздатката на всички позиции (как се включва е описано в 1000 теми тука, щото е еднакво като при дизеловите) - взимай, докато още има такива из Европата. Очертава се да няма повече, а следващия модел (с по-кофти 4х4) внасят втора употреба с "Хеми", ама от 70 000 лв. нагоре.

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X