Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Горивопроводи за Jeep Grand Cherokee WJ 2.7CRD !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Горивопроводи за Jeep Grand Cherokee WJ 2.7CRD !

    Здравейте колеги, имам проблем с намирането на въпросните горивопроводи за моя индианец. Та въпроса ми към Вас е може ли някой да ме ориентира към магазин от който мога да ги купя, защото моите не са първа младост, а и зима идва и не смятам да ги чакам да започнат с проблемите и чак тогава да ги сменям и като си знам късмета то това ще е в най-големия студ. Най-са ми удобни регионите София, Пловдив, Габрово..абе общо взето откъдето ще да е.
    Поздрави, Александър !
    Офроуд-Несмъртоносно заразно заболяване при мъжките екземпляри.Разпространява се по финансов път-при спиране на финансирането симптомите изчезват.Възможни са рецидиви и патологични отклонения

  • #2
    Това са въпросните пластмасови горивопроводи, снимката е на колега от форума, Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image_106146.jpg
Прегледи:445
Размер:150.0 КБ
ID:6642707
    Прикачени файлове
    Офроуд-Несмъртоносно заразно заболяване при мъжките екземпляри.Разпространява се по финансов път-при спиране на финансирането симптомите изчезват.Възможни са рецидиви и патологични отклонения

    Коментар


    • #3
      Тая пластмаса при мен е само шалух, вътре са си гумени маркучи маслоустойчиви, които има във всеки магазин. Преди две седмици ми се разкачи обратната нафта и ремонтирах, след много нафта по асфалта.

      Коментар


      • #4
        Да знам че тая черната гофра е като кожух но на самите маркучи в краищата има щуцери които са с 2,3 крачета и се закопчават като бързи връзки. На щуцера на горивният филтър едното краче ми е счупено и очаквам въздух в системата в най-скоро време. Затова изкам да взема целият комплект и да подменя всички наведнъж. Преди бях чел, че Еди Рангелов поръчва такива но изглежда още не е прочел темата, ако не ме лъже паметта.
        Офроуд-Несмъртоносно заразно заболяване при мъжките екземпляри.Разпространява се по финансов път-при спиране на финансирането симптомите изчезват.Възможни са рецидиви и патологични отклонения

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от АлександъРР Преглед на мнение
          Това са въпросните пластмасови горивопроводи, снимката е на колега от форума, Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image_106146.jpg
Прегледи:445
Размер:150.0 КБ
ID:6642707
          Има ги само оригинални от Балканстар или Еди Рангелов от форума. Може да си смениш само О-пръстените,които пак е хубаво да са оригиналните,ако са здрави пластмасовите щуцери!

          Коментар


          • #6

            Колеги, горивопроводите се намериха от Балкан Стар Ауто, гр.София. Днес мъжа-консултант ги поръча. И накрая каква е равносметката за тези трудно откриваеми горивопроводи за Jeep WJ 2.7 CRD, които са така проблемни:
            1.Тази с тройника(разклонената) - 180лв.
            2.По-дългата - 110лв.
            3.Най-късата - 56лв. + 3 седмици доставка от Италия.
            Оставям два телефона, ако на някой колега му се наложи като на мен да ги сменя, да се свърже по-възможно най-бързия начин с човекът който ги поръчва , защото на мен ми отне 3 дена да се свържа с тях(с него) 1 ден издирване на телефон на Балкан Стар и 2 дена опити да се свържа(постоянно свободно без да вдигне някой):
            Балкан Стар за Jeep, гр.София - 0700 35 939
            Консултанта им за Jeep - 088 288 7032

            Надявам се да съм бил полезен. Ако модератора прецени може да заключи темата. Прикачвам една снимка на тръбите за да се види, коя колко струва. Благодаря на всички отзовали се !


            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Без име.jpg
Прегледи:558
Размер:178.4 КБ
ID:6646085
            Офроуд-Несмъртоносно заразно заболяване при мъжките екземпляри.Разпространява се по финансов път-при спиране на финансирането симптомите изчезват.Възможни са рецидиви и патологични отклонения

            Коментар


            • #7
              Само не разбрахме колко време ти отне, да разбереш, че на това "нещо" двигателя му е МБ а скоростната кутия е ZF???
              И че въпросния комлект от тръбички се слага едва ли не на всички ЦРД 2,7.
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • #8
                Трансмисия ZF нищо не ми говори, виж за модел 722.6 знам, за двигателя също знам, само не знам ти като си толкова вещ, защо не драсна ей тъй едно писмо с линк или тел. номер и да речеш ''Ето колега обади се, поръчай си и по-вече не се занимавай'' ??
                Офроуд-Несмъртоносно заразно заболяване при мъжките екземпляри.Разпространява се по финансов път-при спиране на финансирането симптомите изчезват.Възможни са рецидиви и патологични отклонения

                Коментар


                • #9
                  722.6 не е ZF, а Mercedes АСК. До колкото знам част от тия машини, по-специално дизеловите версии, са от периода на Даймлер-Ктайслер. При тях трансмисия и двигател са мерцедесовите със софтуер на Крайслер, всичко останало си е чист Крайслер.
                  Останал съм с впечатлението, че колегата АлександърРР е наясно с това, инче в поста за гофрето щях да споделя и да го насоча към вече преименуваното СилвърСтар.

                  Коментар


                  • #10
                    Много добре казано колега, знаех го но не точно както ти го написа, един приятел багерист собственик същия Jeep ми го каза по по-прост начин "..Да, двигателя и скоростната кутия са на Мерцедес, но само по техени чертежи и патент. Цялата сглобка, отливки и части са Made in U.S.A...'' на чиито думи гледах някак си с недоверие...до сега. : ))
                    Офроуд-Несмъртоносно заразно заболяване при мъжките екземпляри.Разпространява се по финансов път-при спиране на финансирането симптомите изчезват.Възможни са рецидиви и патологични отклонения

                    Коментар


                    • mradulov
                      mradulov коментира
                      Редактиране на коментар
                      Не колега, америкнците вземат мъртвото желязо и софтуера от шваботе, модифицират софтуера и пускат колата. Дизеловите версии се сглобяват само във фабриките на Щаер в Австрия до колкото знам. Бензиновите са си изцяло Крайслер, даже АСК не е мерцедесова{може и на Крайслер да не е}

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X