Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD - 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD - 2012

    Здравейте, колеги,

    От известно време търся да си купя семеен джип. И съм се спрял на този модел:

    Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD - 2012 , 241к.с. Евро 6

    Бюджетът ми е 25к лева.

    Интересува ме дали може да се намери хубав екземпляр за тези пари, както и какво да очаваквам като поддръжка и цени, някакви болежки и дефекти, за които трябва да се гледа преди покупката. Също така гледам, че в България не ги карат много Има ли някаква причина за това ?

    Също ме интересува дали джамбазите са привлечени и дали правят бели и дали се крадат ?

    Моля ако има колеги, които карат такава машина да споделят лични впечатления и т.н.

  • #2
    и мен ме вълнува същия въпрос

    Коментар


    • #3
      Има 2- 3 теми за модела wk2.
      R 727cc BB KIT
      ZJ V8
      WK2 V6

      Коментар


      • #4
        Здравей Колега,
        аз карам точно такъв Jeep 2012г., но защо реши, че е ЕВРО 6? ЕВРО 5 е. Иначе е страхотен автомобил.
        25к е долна граница, а и на българския пазар ги няма много. Моя съвет е да търсиш ниво на оборудване Overland.

        Коментар


        • #5
          Колега, от 3 години карам и аз такъв модел, само че моят е малко по-нов (2016г.) и съм му навъртял 67.000 км вече.Адски съм доволен от него, части има в интернет дори и в Европа навсякъде, масла и филтри и други консумативи също, дори и да си ги поръчаш от Германия. Много части за тези коли се продават и в Полша и Балтийските републики. Мисля,че моделът от 2012г е със старата 5-нна ск. кутия,и ако мовеш търси си по-добре WK2 от 2013,че да ти е мирна главата с ношата 8-степенна АСК на ZF. Мога да ти дам много информация и споделя много лични мнения.Относно бюджета обаче нищо не мога да ти кажа. В България има негативно мнение към тази марка коли, заради миналото им.Аз лично не мисля,че имат хората това основание.Успех.
          JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
          Тел: +359 887 847261

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
            В България има негативно мнение към тази марка коли, заради миналото им.Аз лично не мисля,че имат хората това основание.Успех.
            В България има негативно мнение заради дизеловите XJ и WJ - най-вече заради последните с 3,1 VM-двигателя.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #7
              Гагич, абсолютно съм съгласен с теб, и аз съм чувал доста неща и оплаквания, но с италианските дизели не стоят май точно така нещата. Е, и аз съм виздал разглобен по време на гаранция италиански мотор в сервиза при локалния си дилър, но...дето се вика, кола прасе и жена на късмет се взимат.
              JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
              Тел: +359 887 847261

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X