Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обръщане на волан на Гранд Чироки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Обръщане на волан на Гранд Чироки

    Здравейте !Насочил съм се към Grand Cherokee 4.0 1999-2003,но искам да го вкарам от Англия,защото разнообразието е голямо и имам човек там ! Искам да ви попитам тъй като не открих такава тема,някой обръщал ли е волана на тази машина и изобщо позволява ли го самата джипка?Евентуално ако някой го е правил или знае къде кадърно може да стана,ще съм безкрайно благодарен ако сподели!Аз съм от град Пловдив! Благодаря !

  • #2
    Не си заслужава, търси си с ляв волан, или си го карай така. За да стане читаво, ще излезне доста по скъпо от такова с нормален волан.

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Kudo4444 Преглед на мнение
      Евентуално ако някой го е правил или знае къде кадърно може да стана,ще съм безкрайно благодарен ако сподели!Аз съм от град Пловдив! Благодаря !
      Точно в Пловдив са най-прославените обръщачи на волани.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #4
        Все си мисля , че колкото и да са майстори обръщачите , не могат да се мерят с производителя...
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
          Все си мисля , че колкото и да са майстори обръщачите , не могат да се мерят с производителя...
          Зависи. Почти всички автомобили се проектират и произвеждат така, че да им се сложи лесно или ляв, или десен волан, в зависимост от пазара, за който са предназначени.
          А ако всички автомобили се правеха максимално добре, щяха да са измрели от глад и изчезнали всички афтърмаркет и тунинг фирми.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • cnc82
            cnc82 коментира
            Редактиране на коментар
            Прав си , има логика.

        • #6
          Ами по принцип търся си с ляв,но искам да си го вкарам от вън ,а е трудно да се намери в италия,германия и т.н ! Знам,че няма как да стане като от завода,но поне да е прилично,кадърно направено!Ако някой има контакт с някой майстор,който е правил тази врътка ще е най-добре!

          Коментар


          • #7
            Grand Cherokee 99-03 с 4.0 мотор не намирам в Германия и аз,и доколкото ми е известно не се произвежда.
            Иначе от Германия е много лесно да се договори, закупи и докара.
            Цената е друга тема.
            Това с обръщането на волана нещо не ме привлича, лично мен. Винаги нещо по закрепването на таблото липсва, преправя се или се премахва. Ел. инсталация, табло, кормилна кутия и др.
            Сметни си разхода за обръщане, добави цената на английската кола съпостави резултата с "лява" кола и предцени как са нещата.

            Коментар


            • IvanIvanovi
              IvanIvanovi коментира
              Редактиране на коментар
              произвежда се

          • #8
            Знам,че ще легне колкото ляв волан,но то липсват обяви за тоя двигател.Това е една от причините да искам да си причинявам тези главоболия!

            Коментар


            • #9
              Първоначално публикуван от Kudo4444 Преглед на мнение
              Знам,че ще легне колкото ляв волан,но то липсват обяви за тоя двигател.Това е една от причините да искам да си причинявам тези главоболия!
              И що реши да е баш 4.0 ?!
              Не си мисли, че е по-малък дявол от другите възможни мАтори. Всичко е на късмет и въпрос колко голям душманин е бил тоя преди теб

              Коментар


              • #10
                Със сигурност има и той своите кусури,просто с тия дизели и дюзи един път се напатих с един Теракан.Изхвърлих много пари и още толкова нерви и като четя,че и 2.7 имат подобен проблем бягам надалече!Знам,че бензинката има и тя болежки,но бензина е една идея според мен по-евтин като подръжка от към горивна система.

                Коментар


                • chataloff
                  chataloff коментира
                  Редактиране на коментар
                  Jeep 4.0

                  Това ми е на 50 километра, мога да го погледна, но уви от Jeep нищо не отбирам.

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X