Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с радио на XJ '99

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с радио на XJ '99

    Взех си ФМ трансмитер, който беше с доста добри отзиви в амазон, а и не е от евтините пръчки, независимо на коя честота го настроя да предава радиото на джипката губи сигнала всеки път абсолютно точно на 1:06 минута и почва да пищи.
    Паркирах до друга кола и включих на двете коли радиата като отново само моята го изгуби сигнала, а другата продължи да си свири.

    Имате ли идеи на какво може да се дължи? Радиото е стандартното


  • #2
    Колега не мога да помогна по проблема с радиото ти, но до колкото виждам имаш компакт касетки. Продават се и касетки без лента а с кабел . Слагаш касетката а кабела го включваш във възпроизвеждащото устройство и си ти , звука няма да е по-лош от FM Трансмитъра които се опитваш да подкарали, но и няма и да бъде по-добро. С тия джаджи толкова, хората за това не ги харесват много. По добре и ако има AUX.

    Коментар


    • #3
      Това радио управлява CD Changer, вземи Yatour за Alpine M-BUS, има го дори с Bluetooth Handsfree. Същото радио е в ZJ и при мен комбинацията работи идеално
      ZJ 5.9 (x3.5)

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от nick1 Преглед на мнение
        Това радио управлява CD Changer, вземи Yatour за Alpine M-BUS, има го дори с Bluetooth Handsfree. Същото радио е в ZJ и при мен комбинацията работи идеално
        +1
        Аз ползвам WEFA на оригинално радио Волво и е повече от перфектно.

        Коментар


        • #5
          Благодаря за отговорите.

          Иначе тъпо, че това, което съм купил явно ще се наложи да го продавам, а си е напълно изрядно устройство, работещо без проблем с други коли/радиа. Ще потърся препоръчаните.

          Коментар


          • #6
            Само да уточня, нали тая е буксата за CD changer-a, от първата снимка? Като гледам само тя е свободна, колата ми е без чейнджър.
            Прикачени файлове

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X