Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Grand Cherokee WJ - полиуретанови тампони на носачите?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Grand Cherokee WJ - полиуретанови тампони на носачите?

    Преди 18 000км сменях задните долни носачи с Moog HD. Единият пак е заминал. Сега се чудя дали пак да заръчвам Moog HD или да сложа полиуретанови тампони.

    И само да допълня - носачите бяха стегнати докато колата седеше на колелата. Не е проблема от неправилен монтаж. Преди тях карах с BAW и пак толкова издържаха.

    Колата се кара като семейна с тук-там някое ходене за риба и палатки. Тежък offroad не е виждала и не се очаква да вижда. Та търся мнение по въпроса. Колко неприятно ще е да се кара с тях и дали мога да очаквам повече живот от полиуретановите спрямо Moog HD?

    Иначе някакъв опит с такива тампони съм имал. Едната кола преди години беше с такива, ама бях млад и някак си не ми направиха някакво впечатление. Единствено проскърцването което се появяваше като се отмие греста ми е останало като спомен.

  • #2
    Полиуретановите едва ли ще се скъсат. Но определено се втърдява возията с тях и се пренася проблема на следващото нещо което може да се прецака от твърда возия - шарнир, накрайник, дург тампон. Ако няма такова нещо по веригата може да пробваш.

    Коментар


    • #3
      Приготви се за хлопане и тракане Изчезва след около година. Наистина изчезва, не да свикнеш с него и да не ти прави впечатление. Но преди да изчезне много дразни. Че и разни возещи се в колата питат: "Кво става?!"
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #4
        Само звукови да са ефектите - ще се преглътне. Следващото по веригата май е диференциала. Ще поживеем, ще се види.

        Коментар


        • #5
          Дай линк ако си взел полиуретанови тампони. Благодаря

          Коментар


          • #6
            https://www.offroadtuning.com/shop/j...4/bush-set-wj/

            Но не съм взел все още.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X