Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов собственик на Jeep GC2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов собственик на Jeep GC2008

    Здравейте,
    От днес имам номера на новото возило Гранд Чероки 2008 година. В момент а е в бокса за преглед и подмяна на необходимото 1во ниво, второ ниво мисля да мина през Дядо Влодо, ако остане нещо неясно 3то ниво ще е Еди.
    Първият ми въпрос, след като изчетох всичко до момента е: какъв максимален размер гуми и на коя марка мога да пъхна без модификации. От всичко изчетено, винаги има нещо пипано, а аз не искам да пипам нищо за момента. Искам просто читави АТ гуми и съм се спрял на Pirreli Scorpion AT Plus 245/65/17. Машината ще се ползва за семейни разходки през уикенда, без тежки оффроуд изпълнения. Това е идеята на първо време, после ще видим колко ми стига смелостта. Карл съм разни машини извън пътя на лек офроуд, но моя машина съм карал само моята лека кола, която е най-обикновен голям седан с 4х4 задвижване.
    Очаквам вашите предложения, за максимален размер гуми без модификации, предложение от къде да си купя и какво въже, с което да можете да ме извадите от първата ми кал и какви куки и къде да монтирам, че да ви е по-лесно

  • #2

    Коментар


    • #3
      "Прелитам ниско с Асконата....."
      преди двайсетина години...


      Честито!

      Коментар


      • #4
        С какъв двигател е?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          255/65/17 карам от както съм го купил без проблеми и дори могат да влязат и вериги. Ако има и 1 см -ЕТ и 265/65/17 не опират.
          Честита играчка! Нека те закара на невероятни места и да те върне от там.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #6
            Благодаря на всички за пожеланията.
            Двигателя е 3.0 CRD.
            Вени,
            Годините минават неусетно, аз тихичко чета форума 12 години, сега вече имам ще имам поводи и да пиша

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X