Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Много добра диагностика за всички Jeep.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Много добра диагностика за всички Jeep.

    oBd jcan в googleplay.
    Платена малко но си струва.
    Прави всичко.

  • #2
    Не поддържа KJ.

    Коментар


    • #3
      Както и WJ
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        не чак всичко, но за по нови jeep-ове си е задължителен апп. пише в повечето компютри в джипа и може да си настройваш размер гуми, тпмс, да си програмираш функции, ако нямаш evic - централно заключване, колани, светлини - включително може да активира дневни светлини на автомобил, който няма такава опция и със сервизната диагностика не може да се активира....

        по специално за вранглер е разработено приложението - там може да променяш и отношения на дифовете и много други неща...

        иначе дизелите не ги чете много, така че остават глезотииките по купе/шаси

        Коментар


        • DimitroffCRD
          DimitroffCRD коментира
          Редактиране на коментар
          Привет!
          Ползвахме един Vgate и ние за проба , програмката е супер направихме дневните светлини на High Beam супер стана , малко e странно в покой на "P" , не свети нищо в момента в който вкарам "D" и колата тръгне светват веднага дългите или късите зависи както е пуснато чрез програмата . Интересно ми е като се стъмни как ще е дали ще се прехвърлят директно от дълги на къси , но това ще се тества довечера най-вероятно .

        • mr_big
          mr_big коментира
          Редактиране на коментар
          и как се държи на тъмно?

        • DimitroffCRD
          DimitroffCRD коментира
          Редактиране на коментар
          Привет!
          Забравил съм да допиша , точно така е дори когато я прибирам в гаража от светло на леко по-тъмно веднага прехвърля от дълги 30% на къси , както и осветлението по таблото и купето се пуска веднага. Тук обаче трябва на лостчето за светлини да имате и "А" , съответно е поставено на "А" при мен .
          П.С Напълно си заслужава парите програгмката !
          Поздрави !
          Димитров!

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X