Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Може ли да се кара само на задно Grand Cherokee 2.7 CRD 2003г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Може ли да се кара само на задно Grand Cherokee 2.7 CRD 2003г.

    Искам да попитам колеги може ли да се кара на задно само с свален преден кардан има ли някакви проблеми?

  • #2
    Може. Няма технически проблем за това.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #3
      Няма да навреди на раздатката така ли.

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от georgi_ivanov Преглед на мнение
        Няма да навреди на раздатката така ли.
        Няма. Тази кола си се движи на задно, само при превъртане на задния мост прехвърля на предния. Като няма преден кардан - ще превърта "чуканчето" стърчащо напред и нищо няма да ѝ стане.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          При свален преден кардан и при подаване рязко газ на мен джипа ми гаснеше. Не знам защо се получи така.
          Jeep Grand Cherokee WG 2.7 CRD 2004 Facelift
          Моят канал: https://www.youtube.com/channel/UCtDVShnVmcfYEPWh8igsSNg?view_as=subscriber

          Коментар


          • #6
            Според мен може да се движи само на бавни предавки , тъй като тогава междинният диференциал е блокиран !
            Еди Рангелов : 0885 088 444
            Няма незаменими има незабравими хора !!!

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от edirangelov Преглед на мнение
              Според мен може да се движи само на бавни предавки , тъй като тогава междинният диференциал е блокиран !
              То това нали няма диференциал. Включва предния мост при боксуване на задния.
              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X