Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не предава въртящ момент напред....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не предава въртящ момент напред....

    Значи....ходихме вчера малко на плаж и като реших да го поразходя по пясъка останах много изненадан.Може и аз да не съм разбрал точно ролята на тая система (quadra drive) ама мислех че трябва а сработва по добре.Взе да затъва и върти задните гуми та се къса(май ми се стори че на моменти предава и напред ама много малко....все пак излезнах без да се налага да включвам на 4lo ).Какво може да е...нещо раздатката ли е какво???Помагайте моля че съм разочарован...аз си мислех че мога и по-навътре да влезна .Пускам и снимка на която се вижда как изрових плажа на хората.
    Прикачени файлове
    Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
    0877стоидевет215–Радослав

  • #2
    До: Не предава въртящ момент напред....

    Вече ми е ясно че има проблем джипа(след дълго ровене из форума).Намерих мнение от quadra в което се казва че от 1/16 до 1/8 от оборота като се завъртят задните гуми без предните трябва да предава напред,да кажем че дисковете са поизносени малко наи-много 1 оборот.А при мен си беше направо буксуване.Сега искам да разбера малко повече за тези дискове.....скъпи ли са,колко,от къде евентуално мога да ги купя?И ако някой е правил това упражнение да сподели как се прави точно(не че ще се захвана сам ама не съм сигурен какво ще ми направят в сервиза та да знам поне какво правят.Благодаря предварително.
    Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
    0877стоидевет215–Радослав

    Коментар


    • #3
      До: Не предава въртящ момент напред....

      Ахааам.....благодаря много за изчерпателните отговори.
      Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
      0877стоидевет215–Радослав

      Коментар


      • #4
        До: Не предава въртящ момент напред....

        Пък много си нетерпелив, бре.......

        Доколкото аз останах с впечатления за тази система, ако не се използва дълго време има свойство да се инати, като в твоя случай. Друго което ми идва на ум е неправилното масло в раздатката.

        Май е време да направиш поредното посещение в любимия ти вече сервиз, и да ги накараш да ти налеят правилното. Те ще ти се зарадват. Сигурен съм
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #5
          До: Не предава въртящ момент напред....

          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
          Пък много си нетерпелив, бре.......

          Доколкото аз останах с впечатления за тази система, ако не се използва дълго време има свойство да се инати, като в твоя случай. Друго което ми идва на ум е неправилното масло в раздатката.

          Май е време да направиш поредното посещение в любимия ти вече сервиз, и да ги накараш да ти налеят правилното. Те ще ти се зарадват. Сигурен съм

          Мерси мерси колега за отговора.Само не разбрах какво съм сбъркал като задавам въпроса.Ако е така наистина моля да ме извините...явно не съм разбрал начина по който се пише в този форум.То и без това ми заприлича малко на български сервиз.Извинявам се още венъж ако с нещо написано тук съм обидил някой или нещо такова.


          Що се отнася за сервизите тук само човек който е живял в страна като Финландия може да има представа как е.Тук няма като в България на всеки ъгъл сервиз за какво ли не.Друг е въпроса че конкретния сервиз се намира в дълбоката финландска "джунгла" и останах с впечатление че за пръв път виждат точно такъв джип,но хората тук са съвсем различни от хората в България и в никакъв случай няма да ми се "зарадват"(те не познават чувствата злоба,завист и някои други които са пирсъщи за нас българите) като в българските сервизи.Ще ми се зарават наистина защото научиха доста неща от мен даже майсторчетата ми станаха пиятели .Просто трябва да знам какво искам и те са готови да го направим,затова и питам тук ама явно не знам как да питам.Извинете ме още веднъж и приятна вечер.
          Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
          0877стоидевет215–Радослав

          Коментар


          • #6
            До: Не предава въртящ момент напред....

            Няма за какво да се извиняваш..

            Вземаш си фактури отпреди две седмици, четеш каква точно чорба трябва да ти се налее в раздатката и мостове. И НАПРЕД. Пак, или отново.....
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X