Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Jeep grand 3.1 TD

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за Jeep grand 3.1 TD

    Здравейте,
    скоро трябва да сменям маслото, мисля да сложа като предния път Кастрол 10w40 купил съм си и маслен филтър от БС.
    И тук ми е въпроса горивен трябва ли да си закупя като предния път е сменяван и въздушния също, и колко пари е горивния в БС.
    И другия ми въпрос е как се анулираше бордовия компютър, че предния път братовчеда го анулира ама него го няма нещо имаше задържаш пък даваш на контакт няколко пъти не си спомням точно.
    Моля да ми дадете съвет, благодаря Ви предварително.

  • #2
    До: Въпрос за Jeep grand 3.1 TD

    Колега, Вашият Гранд е може би най-разпространената и коментирана модификация тук. Има изписано толкова много в раздела, моля, направете си малко труда да прочетете, преди да отваряте нова тема за неща, вече коментирани в други теми, преди Вашата.
    Успех в начинанието.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за Jeep grand 3.1 TD

      Нямам май достъм не намирам нищо
      и за още нещо щях да питам от къде да си купя пищялки за отрет на таблото, че са изгоряли?

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за Jeep grand 3.1 TD

        Тази тема печели награда за неграмотно писане от страна на автора, и твърдото нежелание на същия да чете.....
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X