Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малка резервна гума за Гранд WK

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малка резервна гума за Гранд WK

    Здравейте, търся резервно колело ( по-малко от стандартното) за Гранд 2008. Сложих газ на 3.7V6 - получи се наистина добре, но бутилката е на мястото на резервната гума и сега трябва да намеря резервна гума( на мен ми беше открадната) и място за нея.

    Имам няколко питания към знаещите - тъй като след упорито търсене в нета не намерих малко резервно колело за Грандове от този модел
    ( за по-стари си има и не са скъпи

    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/95-96...408159009r3802
    )
    имам питане:
    Какви възможности имам да сложа фланци и различни модели преходници, така, че да използвам някое малко колело за друг модел или марка кола?

    Някой има ли повече опит с тези фланци и преходници и дали е правил такива стъкмистики.
    Разбира се използването на това колело е само при авария, кара се бавно, това че има разлика във височината не е проблем, защото ще е с много бавна скорост и т.н.....

  • #2
    До: Малка резервна гума за Гранд WK

    Има вече алтернативи за спукана гума - с пяна някаква ги пълниш от флакон и джиткаш. Не знам доколко това ще ти се стори като алтернатива.

    Коментар


    • #3
      До: Малка резервна гума за Гранд WK

      Първоначално публикуван от petrov_ivan Преглед на мнение
      това че има разлика във височината не е проблем, защото ще е с много бавна скорост и т.н.....
      Абе проблем е, щото веднага ще се затворят фрикционите на раздатката и диференциала (на който си сложил патерицата).

      Абсолютно противопоказно е, така че търси патерица със същата обиколка като стандартното колело.

      П.П. Всъщност при WK е малко по-различно, зависи с коя раздатка и какви диференцииали си.

      http://jeep.avtograd.ru/WK/xfer.htm
      Последно редактирано от Carburettor; 10-04-09, 16:29.
      ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
      Volvo XC90 D5 Executive '12
      Volvo XC60 D5 Summum '11
      Alfa Romeo Spider 2.0 '90

      Коментар


      • #4
        До: Малка резервна гума за Гранд WK

        Някой май ще си скубе косите и ще си търси нова раздатка - така ми се струва.
        ________________________________________________________________________________________
        Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
        HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

        Коментар


        • #5
          До: Малка резервна гума за Гранд WK

          Добре, за раздатката разбрах - аз съм вече плешив и няма какво да скубя, затова ще си търся патерица със сходна височина.....
          Благодаря Ви.
          Сега по същество - някой има ли идея за фланци и преходници за да потърся голяма патерица за друга кола?

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X