Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закупуване на Jeep Grand Cherokee

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Закупуване на Jeep Grand Cherokee

    Здравейте.Аз съм нов и затова най-учтиво ви моля за съвет.В процес съм на закупуване на Jeep Grand Cherokee.Моля ви дайте мнения и съвети какво да гледам и да проверя преди да го закупя. Преди не попитах и май загазвам с VW Пасат-5-ца. Ще ви бъда много благодарен,бъдещи колеги. Отказване няма, харесъл съм си го. Предварително ви БЛАГОДАРЯ.

  • #2
    До: Закупуване на Jeep Grand Cherokee

    3.1 - Италиянско изпълнение, алфовски двигател до колкото знам, по-малка мощност от 2.7, по-голям разход, по-трошлив. Това от наблюдение по темите във форума. Много зависи за какво ще го ползваш, за шосейно каране или за оф-роад. Във втория случай, не бих заложил на него.

    Коментар


    • #3
      До: Закупуване на Jeep Grand Cherokee

      Толкова много теми! Започни с:
      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=24547
      Продължи с:
      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=31408
      Имаш доста за четене. Ако не ти стигне, пак питай, ама поне кажи какъв Гранд.
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • #4
        До: Закупуване на Jeep Grand Cherokee

        Първоначално публикуван от collector_die_cast Преглед на мнение
        3.1 - Италиянско изпълнение, алфовски двигател до колкото знам, по-малка мощност от 2.7, по-голям разход, по-трошлив. Това от наблюдение по темите във форума. Много зависи за какво ще го ползваш, за шосейно каране или за оф-роад. Във втория случай, не бих заложил на него.

        Колегата не е уточнил нито модела, нито двигатела Има доста надежни конфигурации С бензинови мотори

        А и 3,1 е доста по надежен от старите 2,5.
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #5
          До: Закупуване на Jeep Grand Cherokee

          Аз карам 3.1 от някои и др месец. Във варна среден разход по Бордкомп и по колонка 14.1-14.8 (все още не съм остановил от какво точно се влиае). Верно не е формола1 ама тировете си ги задминавам, както и някои по стари джипки. Автомотика е мн добър (можеби защото чух че бил щатски). Единствения реален недостатък който до момента съм остановил е че този агрегат е наистина шумен, и се чува във копето.

          Коментар


          • #6
            До: Закупуване на Jeep Grand Cherokee

            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=57548
            Взимай го ,не се замисляй!Не знам дали го заслужаваш ,обаче
            Дизелов Jeep, не е Jeep.

            Коментар


            • #7
              До: Закупуване на Jeep Grand Cherokee

              Първоначално публикуван от b.kojuharov Преглед на мнение
              Здравейте.Аз съм нов и затова най-учтиво ви моля за съвет.В процес съм на закупуване на Jeep Grand Cherokee.
              Ако искаш някакви конкретни отговори на питанката си, прочети малко из форума. Има всичко за всеки. А най-малкото което може да направиш е да уточниш какво търсиш, до колко пари, какъв двигател те интересува, коя година модел ... В момента хич не улесняваш никой

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X