Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги - на ЗОР съм

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колеги - на ЗОР съм

    Колеги,имам един "малък" за обстоятелствата проблем!
    Докарах джипа,в страна през която преминава близо 80% от потока на крадени коли в Европа...това го давам само като пример къде съм в момента...
    С ужас установих днес,че капака на багажника не се заключва...Борих се с прблема бая време но безрезултат.Дай те акъл,че да не си търся колата някой ден
    За да хванеш луд,прати луд да го хване :D
    Jeep Grand Cherokee Limited WJ 2.7

  • #2
    До: Колеги - на ЗОР съм

    Иди до най-близкия ключар

    Коментар


    • #3
      До: Колеги - на ЗОР съм

      Първоначално публикуван от haki Преглед на мнение
      Иди до най-близкия ключар
      То хубаво ама за да ми направят ключ за запалването на една стара 124ка ме пратиха чак в македония,тия местни ключари а днес е и неделя .... и така...
      За да хванеш луд,прати луд да го хване :D
      Jeep Grand Cherokee Limited WJ 2.7

      Коментар


      • #4
        До: Колеги - на ЗОР съм

        И що?
        Ключът не влиза, не се превърта, или от това не се случва нищо?

        Коментар


        • #5
          До: Колеги - на ЗОР съм

          Първоначално публикуван от tojito Преглед на мнение
          Колеги,имам един "малък" за обстоятелствата проблем!
          Докарах джипа,в страна през която преминава близо 80% от потока на крадени коли в Европа...това го давам само като пример къде съм в момента...
          С ужас установих днес,че капака на багажника не се заключва...Борих се с прблема бая време но безрезултат.Дай те акъл,че да не си търся колата някой ден
          Би ли ни "светнал" коя е тази страна?

          Коментар


          • #6
            До: Колеги - на ЗОР съм

            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
            И що?
            Ключът не влиза, не се превърта, или от това не се случва нищо?
            То и аз съм на тва дередже. Централното заключва, а с ключа не става......влиза и не се върти..
            Jeep Cherokee 2.5 Tdi VM '96

            Коментар


            • #7
              До: Колеги - на ЗОР съм

              Предолагам, че нямаш ключалка на задната врата - при моето Гранд Чероки 3,1ТД е така.
              Ако е така- проблема е в централното.Огледай внимателно за прищипани кабели на кабелния сноп м/у капака и купето.
              Само като идея:Ако не можеш да заключеш по никакъв начин и си на зор, сваляй кората и се опитай ръчно да заключиш - седейки в багажника.
              Другия начин е да вържеш задната врата /със свалената кора/ с нещо подходящо /въже, тел/ за халките , които служат за укрепване на багажа.
              При този вариант вратата става неизползваема, но и неотваряема.
              Зависи от зора .
              Успех.
              ________________________________________________________________________________________
              Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
              HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

              Коментар


              • #8
                До: Колеги - на ЗОР съм

                в краина сметка.. къде си сега...?
                понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                ********************************
                JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                Honda Shadow VLX 600 - 1999
                FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                Влади

                Коментар


                • #9
                  До: Колеги - на ЗОР съм

                  Не, че нещо ама ако тръгнат да ти крадат колата, това дали се заключва багажника или не, надали е от значение - тия момци си разбират от работата.
                  Иначе най много някой кокошкар да ти гепи нещо от багажника...
                  Пробвай да го вържеш ако имаш дръжка от вътрешната страна на капака, и някъде по пода или за задните седалки..
                  Don't hunt IF you can't kill
                  първо 0883 после 333 накрая 448

                  LZ1BGD

                  Коментар


                  • #10
                    До: Колеги - на ЗОР съм

                    Ще прозвучи смешно, но докато не решиш проблема със заключването влез и отвътре я вържи с тел (с помощта на клещи). И не му мисли - отключени коли не се крадат

                    Коментар


                    • #11
                      До: Колеги - на ЗОР съм

                      Проблема с 3.1ТД е тук http://www.wjjeeps.com/liftgate.htm не знам дали при теб е така но дано ти е от полза.Успех.
                      Mitsubishi Outlander

                      Коментар


                      • #12
                        До: Колеги - на ЗОР съм

                        А страната на 99% е Албания
                        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Колеги - на ЗОР съм

                          Като оставяш колата за повече време я паркирай долепена до някоя стена или "дирек"... Отнема време за търсене на подходящи места, но надявам се, че скоро ще си решиш проблема! Успех!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Колеги - на ЗОР съм

                            Централното ако е с помпа и намери бушона,извади го за минута и виж дали ти заключва багажника.Като го заключи си намери помпата кьде е и вади маркуча за заключването на задната и да си стои заключена.

                            Това на изуст ти го говоря щото си на зор.Идея нямам даже каква е джипката,но много коли такава им е системата и така се прави.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #15
                              До: Колеги - на ЗОР съм

                              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                              И що?
                              Ключът не влиза, не се превърта, или от това не се случва нищо?
                              Там е работата,че като вкарам ключа в ключалката на шфьорската врата и се заключва само тя,другите не сработват с централното,а багажника ептем.От пусти зор колеги верно вързах вратата,защото тука няма никакви читави сервизи,а аз като не разбирам нещо не се хващам да го правя.
                              Иначе сега не съм в Албания,ами напо лошо място - в Косово
                              Сега утре ще ходяв сервиза на Тойота тука,че те са най кадърни.Така или иначе служебните коли тука са Тойоти,и тия пичове ги оправят.надявам се на тях иначе трябва да се връщам до България
                              За да хванеш луд,прати луд да го хване :D
                              Jeep Grand Cherokee Limited WJ 2.7

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X