Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов проблем, отново с черокито :(

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов проблем, отново с черокито :(

    Здравейте колеги. От няколко дни съм в софия, а Джипа не спира да си проявява характера, в лоша светлина След като ми удариха бронята, изгоря ми ключа за светлините, спукаха ми гумата на паркинга, и ми се прекъсна някой кабел за предно дясно стъкло, сега имам странен шум (свистене) което се усилва с повишаване на оборотите. Чува се откъм двигателя. Като мина през дупка и шума се променя в такт с лакатушенето на джипа, което ме навежда на мисълта, че е спукан маркуч. Гледах няколко пъти, но не открих нищо. Можете ли да ми препоръчате майстор или сервиз в близост до студентски град? Благодаря на всички предварително.

    Поздрави!

  • #2
    До: Нов проблем, отново с черокито

    някъде между студентски град и дървеница има сервиз на хюндай, те са бившите представители на джип и могат да сервизират джипове произведени до 2000г... ама не знам точното място.
    не бързам за никъде...
    XJ 2.5TD '98

    Коментар


    • #3
      До: Нов проблем, отново с черокито

      Какво ви е мнението за Дунев сервиз? Май ми е най-близо, но дали да отида там? Добре ли работят или като в БалканСтар... при проблем с двигателя да ми сменят накладките... нали се сещате!

      Коментар


      • #4
        До: Нов проблем, отново с черокито

        Ходих при Влади. Оказа се, че ми е спукана някъде някоя тръба към ауспуха или гарнитурата е скъсана. Благодаря ви за мненията.

        Коментар


        • #5
          До: Нов проблем, отново с черокито

          за бронята мога да помогна , имам и едни гуми за подаряване знаеш ги къде са

          иначе ДУнев по-скоро НЕ
          rides:
          :arrow:1992 Jeep Cherokee XJ 4.0 HНO Limited
          :arrow:2005 Yamaha YZ250
          :arrow:1991 BMW 318hi Coupe
          The Hydrogen Factory...coming in 2010 :)

          Коментар


          • #6
            До: Нов проблем, отново с черокито

            Първоначално публикуван от vlado_28 Преглед на мнение
            за бронята мога да помогна , имам и едни гуми за подаряване знаеш ги къде са

            иначе ДУнев по-скоро НЕ
            Благодаря за предложението, но моята броня е сива, а твоята е синя. За сежаление се случи още нещо и сега джипа не е в движение.... Скъса се болт на кобилицата на първи цилиндър. мамка му и прасе...

            Коментар


            • #7
              До: Нов проблем, отново с черокито

              дръж си глава чесън някаде срещу вещици и магии. това не е истина просто...
              не бързам за никъде...
              XJ 2.5TD '98

              Коментар


              • #8
                До: Нов проблем, отново с черокито

                Направо ми се реве... дори немога да се прибера в Ст.З. с него...

                Коментар


                • #9
                  До: Нов проблем, отново с черокито

                  Благодаря на Vlado_28 за телефона на Боби (пътна помощ). В понеделник проблема ще е отстранен.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Нов проблем, отново с черокито

                    Първоначално публикуван от glinski Преглед на мнение
                    някъде между студентски град и дървеница има сервиз на хюндай, те са бившите представители на джип и могат да сервизират джипове произведени до 2000г... ама не знам точното място.
                    Там искат предварително записване и т.н...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Нов проблем, отново с черокито

                      Първоначално публикуван от Y.Stoqnov Преглед на мнение
                      Там искат предварително записване и т.н...
                      аз ходих два пъти в другия сервиз на хюндай, на околовръсното срещу арена младост. и двата пъти ме взеха веднага. явно не са чак толкова натоварени...
                      не бързам за никъде...
                      XJ 2.5TD '98

                      Коментар


                      • #12
                        До: Нов проблем, отново с черокито

                        стискам палци в понеделник всичко да ти е готово и да си пътуваш спокойно! и вземи все пак една глава чесън
                        не бързам за никъде...
                        XJ 2.5TD '98

                        Коментар


                        • #13
                          До: Нов проблем, отново с черокито

                          ще пусна обява във форума на "аграри-бг" с тема "изкупувам чесън на едро..." багажника ми е бая голям, а като сваля седалките става като чудо...

                          Коментар


                          • #14
                            До: Нов проблем, отново с черокито

                            колега, какво стана? поправиха ли колата? как, къде... всичко надявам се да е наред?
                            не бързам за никъде...
                            XJ 2.5TD '98

                            Коментар


                            • #15
                              До: Нов проблем, отново с черокито

                              Говоря съвсем сериозно!

                              Това нЕма управяне ....

                              Днес едно, утре друго .... прокобата е в двете букви - VM
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X