Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КОПЧЕТАТА НА КОРМИЛОТО НА ГРАНД ЧЕРОКИ 98 Год. 2.5 TDI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КОПЧЕТАТА НА КОРМИЛОТО НА ГРАНД ЧЕРОКИ 98 Год. 2.5 TDI

    Здравеите на всички бих искал да знам за какво са всички тези копчета по волана а и всички останали по таблото.Благодаря ви предварително за информацията

  • #2
    До: КОПЧЕТАТА НА КОРМИЛОТО НА ГРАНД ЧЕРОКИ 98 Год. 2.5 TDI

    Заповядай http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=214896
    [U]Борис Найденов GSM:0888 433 804[/U]
    [LEFT][U]0887 754 767[/U][/LEFT]
    [LEFT][U]Jeep Cherokee XJ 4.0 Limited 2001 4.5" BFG A/T 32х9.5-16[/U][/LEFT]
    [LEFT][U]Ford S-MAX 2.0 2009[/U][/LEFT]

    Коментар


    • #3
      До: КОПЧЕТАТА НА КОРМИЛОТО НА ГРАНД ЧЕРОКИ 98 Год. 2.5 TDI

      Боре човека може да не знае руски .Та копчетата на волана са за оправление на авто пилота .това от ляво го включваш и когато решиш каква скорост искаш да подържа го натискаш на доло и той я подържа а от дясно са за увеличаване на скороста и за намаляване на скороста

      Коментар


      • #4
        До: КОПЧЕТАТА НА КОРМИЛОТО НА ГРАНД ЧЕРОКИ 98 Год. 2.5 TDI

        Ако не знаете да ви светна.Влизаш в google.com,написваш в тарсачката адреса,който ти трябва или го копираш,както е в случая и като зареди намерените страници от дясната старана на актижния линк пише:"Преведи страница".Може и патагонска страница да ти преведе на български.
        [U]Борис Найденов GSM:0888 433 804[/U]
        [LEFT][U]0887 754 767[/U][/LEFT]
        [LEFT][U]Jeep Cherokee XJ 4.0 Limited 2001 4.5" BFG A/T 32х9.5-16[/U][/LEFT]
        [LEFT][U]Ford S-MAX 2.0 2009[/U][/LEFT]

        Коментар


        • #5
          До: КОПЧЕТАТА НА КОРМИЛОТО НА ГРАНД ЧЕРОКИ 98 Год. 2.5 TDI

          Първоначално публикуван от cyklon Преглед на мнение
          Ако не знаете да ви светна.Влизаш в google.com,написваш в тарсачката адреса,който ти трябва или го копираш,както е в случая и като зареди намерените страници от дясната старана на актижния линк пише:"Преведи страница".Може и патагонска страница да ти преведе на български.
          Боре аз това го знам и повечето хора го знаят но то трябва да се чете а не само да се разглежда но ако трябва да съм честен и аз съм правил такива глупости а относно темета като чукнеш в търсачката на форума и си излизат много теми кадето е разисквано точно това та даже маи и аз съм питал за това вече нямам спомен

          Коментар


          • #6
            До: КОПЧЕТАТА НА КОРМИЛОТО НА ГРАНД ЧЕРОКИ 98 Год. 2.5 TDI

            http://www.jeep.avtograd.ru/Grand_Ch...al/page_28.htm - това е за WJ, но и твоите би трябвало да са същите. Дано ти помогне!

            Коментар


            • #7
              До: КОПЧЕТАТА НА КОРМИЛОТО НА ГРАНД ЧЕРОКИ 98 Год. 2.5 TDI

              Това е достатъчно, за да те откаже завинаги:

              "ПРЕДОСТЕРЕЖЕНИЕ!
              Использование круиз-контроля может быть опасным в условиях, когда по соображениям безопасности необходимо часто уменьшать скорость автомобиля. Автомобиль может двигаться слишком быстро в изменившейся ситуации на дороге. Это чревато потерей контроля над автомобилем и дорожно-транспортным происшествием. Не включайте круиз-контроль при следующих условиях:
              • Когда дорожные условия таковы, что система круиз-контроля не в состоянии поддерживать стабилизируемое значение скорости;
              • При движении по обледенелым, заснеженным или скользким дорогам;
              • Если дорога загружена транспортом, при необходимости часто менять скорость движения или при сильном ветре;
              • Во избежание дорожно-транспортного происшествия не оставляйте круиз-контроль включенным, если вы не собираетесь в ближайшее время его использовать. Убедитесь, что круиз-контроль выключен."
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X