Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Джийп / Систематизирано

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за Джийп / Систематизирано

    За съжаление картинките в много сайтове са "илюстративни" или "generic" и не показват действителния външен вид конкретната стока. Поне от "РоЦкауто.Цом" не съм чул някой да се е оплакал от несъответствие на поръчана част.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Части за Джийп / Систематизирано

      Картинката на лагера и фтулката е точно такава и такава ми пристигна .

      Коментар


      • От: Части за Джийп / Систематизирано

        Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
        Картинката на лагера и фтулката е точно такава и такава ми пристигна .
        Това исках да кажа. В роЦкауто изрично предупреждават, ако е generic image. Докато тази в бг-сайта е "някаква си" и в най-добрия случай продават нещо различно от картинката, а в по-лошия случай - нещо неставащо за целта на покупката.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Части за Джийп / Систематизирано

          Трябва ми усилена задна стабилизираща щанга за jeep grand cherokee wj 2.7 crd 2002г . От къде може да се поръча освен от сайт в USA. Гледам да избегна плащането на мито.

          Коментар


          • От: Части за Джийп / Систематизирано

            Имам един комплект в повече предни накладки и шарнири за WJ. Ако на някой му трябват - на лични.
            WG Limited 2.7 CRD 02
            WG Overland 2.7 CRD 04/05

            Коментар


            • От: Части за Джийп / Систематизирано

              Един приятел,не много в час с форумите и сайтовете търси такова.Някой да има или да знае,къде може да се намери,благодаря!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10878624_10204775337137326_1874852957_o.jpg
Прегледи:1
Размер:92.2 КБ
ID:5632695

              Коментар


              • От: Части за Джийп / Систематизирано

                В ebay съм виждал ,че има за около 20-30 долара.
                Jeep Гранд Чероки 3.1

                Коментар


                • От: Части за Джийп / Систематизирано

                  Има, и аз гледах.Обаче имало разлика между европейските и американските,отзад в свързването и буксите

                  Коментар


                  • От: Части за Джийп / Систематизирано

                    Здравейте колеги!
                    Някой да има информация за цени за нови/втора ръка радиатори(воден) за Jeep Cherokee 2.8 crd, 2006г. Моя има една дупка. Мисля да го запоявам, но новото си е ново.
                    Благодаря предварително!

                    Коментар


                    • От: Части за Джийп / Систематизирано

                      Виж тук:
                      НУШИ 2006 ООД

                      По-добре е от втора...
                      ПП.Не правя реклама и не продавам!

                      Коментар


                      • От: Части за Джийп / Систематизирано

                        Виж и това :
                        http://www.bngroup.eu/search_page
                        Еди Рангелов : 0885 088 444
                        Няма незаменими има незабравими хора !!!

                        Коментар


                        • От: Части за Джийп / Систематизирано

                          Първоначално публикуван от 4wheel Преглед на мнение
                          Има, и аз гледах.Обаче имало разлика между европейските и американските,отзад в свързването и буксите
                          Радио касетофоните са шест вида , радиото в ръка и по моргите или да го търси по парт номера на стикера , май е по-лесно
                          Еди Рангелов : 0885 088 444
                          Няма незаменими има незабравими хора !!!

                          Коментар


                          • От: Части за Джийп / Систематизирано

                            Някой има ли идея откъде мога да си сваля чертежи за предна и задна броня за JK дълга база. Предната ще е с лебедка със сигурност. Намерих за други джипове, но не и за моя...........

                            п.п.
                            Така и не мога да оправя проблема с повечето волтове, които подава алтернатора към акумулатора. Дори Еди не успя да открие как става, засега

                            Коментар


                            • От: Части за Джийп / Систематизирано

                              Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                              п.п.
                              Така и не мога да оправя проблема с повечето волтове, които подава алтернатора към акумулатора. Дори Еди не успя да открие как става, засега
                              Тока по-малък ли е?
                              Обикновено се дължи на лош/никакъв контакт на някой от изправителните диоди. Или дефектен, но предполагам че са проверени вече. Схемата, управляваща тока през ротора се опитва да навакса и... светва лампичката.
                              Като се погледне с осцилоскоп ще бъдат разбулени мистериите.

                              Коментар


                              • От: Части за Джийп / Систематизирано

                                здравейте четящи и знаещи. от къде мога да си намеря две скоби, които държат задните накладки за дисковите спирачки на гранд 1999г. 4.7 v8.счупих едната и по магазините не мога да намеря.И съм без гранд.Благодаря.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X