Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шарнири за JEEP

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Шарнири за JEEP

    MOLIA ZA POMOSHT!!!
    Imam problemi s prednite sharniri na djipa prez tri meseca gi smeniavam i veche prosto mi pisna! Do sega gi kupuvah ot firma za licenzni chasti no iavno nestava. MOLIA KAJETE MI OT KADE DA SI KUPIA SVESTNI SHARNIRI

    Превод: Имам проблеми с предните шарнири на джипа - през три месеца ги сменям и вече просто ми писна. До сега ги купувах от фирма за лицензни части но явно не става. Моля кажете ми от къде да си купя свестни шарнири

    В този форум се пише на кирилица. Ползвайте търсачката. Пишете за кой модел става въпрос. Първо и последно предупреждение.
    Последно редактирано от Goblin; 19-11-08, 22:55.

  • #2
    До: Шарнири за JEEP

    И при мен се случи един път, след 1000км долния беше с луфт.
    В тези 1000км имаше и един лек удар, при който джантата и някой части по окачването малко се покривиха, но шарнирите които сложих 100% бяха рециклирани, така че не мога да бъда сигурен от удара ли е или от качеството на шарнирите.
    Преди две седмици смених долния. Купих го от Скорпион за 60лв.

    Коментар


    • #3
      До: Шарнири за JEEP

      колега аз продавам четири чисто нови шарнира за Джийп марката е DEPO купих ги за мен но се оказа че продлема е друг ако решиш нещо звънкай цената е 35лв. за брой 0899/875386 Тодор
      гранд чероки лимитед 5.2 V8

      Коментар


      • #4
        До: Шарнири за JEEP

        Първоначално публикуван от t_andonov Преглед на мнение
        колега аз продавам четири чисто нови шарнира за Джийп марката е DEPO купих ги за мен но се оказа че продлема е друг ако решиш нещо звънкай цената е 35лв. за брой 0899/875386 Тодор
        звучи може би тъпо...но тези шарнири стават ли за "Чероки"...? някакви идеи...?
        понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
        ********************************
        JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
        Honda Shadow VLX 600 - 1999
        FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


        0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
        Влади

        Коментар


        • #5
          До: Шарнири за JEEP

          Първоначално публикуван от lcr Преглед на мнение
          звучи може би тъпо...но тези шарнири стават ли за "Чероки"...? някакви идеи...?
          колега не знам дали стават за чероки аз ги взех за гранд чероки иди в някой магазин и ги сравнете
          гранд чероки лимитед 5.2 V8

          Коментар


          • #6
            До: Шарнири за JEEP

            Първоначално публикуван от lcr Преглед на мнение
            звучи може би тъпо...но тези шарнири стават ли за "Чероки"...? някакви идеи...?
            Стават

            Коментар


            • #7
              До: Шарнири за JEEP

              Първоначално публикуван от t_andonov Преглед на мнение
              колега аз продавам четири чисто нови шарнира за Джийп марката е DEPO купих ги за мен но се оказа че продлема е друг ако решиш нещо звънкай цената е 35лв. за брой 0899/875386 Тодор
              Колега стават ли шарнирите за Гранд след 99г....Тъй като и аз съм от Хасково, може да се възползвам от офертата. Освен това, продаваш ли по един или два?

              Коментар


              • #8
                До: Шарнири за JEEP

                Първоначално публикуван от p_chankov Преглед на мнение
                Колега стават ли шарнирите за Гранд след 99г....Тъй като и аз съм от Хасково, може да се възползвам от офертата. Освен това, продаваш ли по един или два?
                колега звънни ми в понеделник ще отидем до магазина от който ги купих за да сравним дали стават за 99 год.
                0899/875386 Тодор
                гранд чероки лимитед 5.2 V8

                Коментар


                • #9
                  До: Шарнири за JEEP

                  ОК, ще ти звънна в понеделник.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X