Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покана за участие в конкурса за най-добър джип на Събора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Покана за участие в конкурса за най-добър джип на Събора

    Колеги, на Първия национален Събор на нашия Форум се организира и Конкурс за най-добър джип. Темата е много широка. Може да е най-добре тунингован, най-добре реставриран, най-рядък модел и т.н. Всеки, който мисли, че неговото возило е уникално с нещо, трябва да участва. избора на победители ще е абсолютно демократичен. Ще има урна, всеки джип ще е с номер и зрителите ще гласуват за номера, който най-много им харесва. Критерия е личните им предпочитания и вкусове. По този начин гарантираме истински Конкурс, в който старата, но отлично реставрирана "Текезесарка" ще е с равни шансове пред наточения по последна "мода" Патрул.
    Естествено, за победителите ще има и специални награди.
    Всеки, който иска да участва с джипа си, нека се запише тук, за да предвидим броя участници и необходимото място.
    Мисля, че има страхотни истински Джипове( дали името на целия клас автомобили), които да представят достойно задокеанските технически достижения.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    До: Покана за участие в конкурса за най-добър джип на Събора

    здравеите колега ! аз си мисля че би било по правилно всеки , които доиде с джип на събора би трябвало автоматически да влезе в този конкурс...защото за всеки неговият автомобил може да не е наи наи.. но си е любим и заслужава или не да бъде изкаран на този конкурс ! и страшно много съжалявам че не мога да доида там и присъединя към вас !((
    понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
    ********************************
    JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
    Honda Shadow VLX 600 - 1999
    FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


    0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
    Влади

    Коментар


    • #3
      До: Покана за участие в конкурса за най-добър джип на Събора

      Първоначално публикуван от lcr Преглед на мнение
      здравеите колега ! аз си мисля че би било по правилно всеки , които доиде с джип на събора би трябвало автоматически да влезе в този конкурс...защото за всеки неговият автомобил може да не е наи наи.. но си е любим и заслужава или не да бъде изкаран на този конкурс ! и страшно много съжалявам че не мога да доида там и присъединя към вас !((
      За съжаление трябва джиповете да са подредени по някакъв начин, за да може зрителите да ги огледат подробно и да гласуват за тях. Затова и записване, колко джипа и кой е съгласен да докара и покаже джипа си на определеното за това място.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X