Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Cherekee 2.5TD 1999г. , диагностика

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Cherekee 2.5TD 1999г. , диагностика

    Здравейте колеги!
    Наскоро купих Cherokee 2.5TD limited 1999. Доволен съм за сега. Разходът е приличен- както е по книжките, и добре се държи на асфалт и по черен път. Имам, обаче един проблем - над 100-110 км не може да се ускорява, сякаш някой я спъва. Иначе на ниски обороти и скорости е добре и има мощност. Въпросът ми е " Къде мога да направя диагностика?"
    Благодаря предварително!

  • #2
    До: Cherekee 2.5TD 1999г. , диагностика

    Ако беше казал откъде си, щеше да стане доста по-лесно.....
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: Cherekee 2.5TD 1999г. , диагностика

      Според мен това си е проблемче на турбото ама както казва колегата Злой от каде си ния тук не сме ясновитци за да те насочим каде да направиш диагностиката

      Коментар


      • #4
        До: Cherekee 2.5TD 1999г. , диагностика

        Забравих ! От София.
        Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
        Ако беше казал откъде си, щеше да стане доста по-лесно.....

        Коментар


        • #5
          До: Cherekee 2.5TD 1999г. , диагностика

          Е колега тука трябва софиянци да ти кажат аз мога да ти кажа каде в пловдив да идеш на диагностика.

          Коментар


          • #6
            До: Cherekee 2.5TD 1999г. , диагностика

            Колега имам същия проблем. В сервиз Юве на Симеоновско шосе правят диагностика. Намериха ми изгорял датчик на турбото и повредена електронна дюза утре ще я карам в сервиза за ремонт и ще видя. Датчика - 130 лв, дюзата я изписват от Германия - 670 лв. Във Вест ауто ми дадоха цена на дюзата 1200 лв!!!! В балканстар не съм и питал. Отиди в Юве да ти направят диагностика - дано проблема ти да е по-малък.

            Коментар


            • #7
              До: Cherekee 2.5TD 1999г. , диагностика

              може и да е от мас метъра

              Коментар


              • #8
                До: Cherekee 2.5TD 1999г. , диагностика

                Днес си взех колата!!! Не е за вярване каква промяна! Върви страхотно! Препоръчвам ви сервиза ЮВЕ - имат софтуера за Джип и внасят части директно от Бош.

                Коментар


                • #9
                  До: Cherekee 2.5TD 1999г. , диагностика

                  Колега GUN, И аз съм от пловдив и съм с чероки, кажи къде има сервиз за диагностика?

                  Коментар


                  • #10
                    До: Cherekee 2.5TD 1999г. , диагностика

                    Първоначално публикуван от Hans_Gruber Преглед на мнение
                    Колега GUN, И аз съм от пловдив и съм с чероки, кажи къде има сервиз за диагностика?
                    Ами колега за диагностика аз ходя в сервиз Ребо намирасе срещу магазин Бриколаж

                    Коментар


                    • #11
                      До: Cherekee 2.5TD 1999г. , диагностика

                      Благодаря на всички за отговорите по темата. Не можах да отговоря по рано. В сервиза на Балканстар ми казаха, че проблемът е в първа дюза с датчика. Без него колата работи в сервизен режим с намалена мощност. Смених я и се управи. Има и един проблем с EGR клапата, но не ме притеснява толкова. Май на много коли има този проблем. От време на време мощността пада.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X