Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Wrangler-a на go go go

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    А, сложихте ли нов двигател! И ако сте-какъв е ?
    RB Patrol Team

    Коментар


    • #47
      Първоначално публикуван от go go go
      като се видим на някое мероприятие няма грижи
      Да вземеме да ти организираме едно мероприятие. Почти всяка неделя излизаме по снеговете. Но напоследък впечатленията са, че отпред трябва да върви или верижен трактор или нещо яко като твоята джипка. Пък и мисля че е време да я пробваш .
      LZ1VMH

      Коментар


      • #48
        ами да - крайно време е да го видиме в действие това произведение на изкуството!
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #49
          Да не се изплаши- go go go. Ние по разходките Вранглери не ядеме.
          LZ1VMH

          Коментар


          • #50
            По-логично е да се притеснява неговия да не реши да изяде някой

            нали всички визяхме, че е станал голям Звяр

            Коментар


            • #51
              Първоначално публикуван от go go go
              аз съм сава + един червен вранглер
              Стана ли готов този прословут Вранглер най-накрая
              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
              тел.088четири 9едно9 4нула4
              -------------------------------------------------------

              Коментар


              • #52
                Първоначално публикуван от vokel
                Да не го сметнеш за заяждане,ама ако остане с тези гуми ,мисля че онзи беше ПО.Изглеждаше като камион ,висок,с големи гуми .Но и вие сте свършили страшна и перфектна работа, на първо четене.
                Вчера видях Жълтия Вранглер като хобит е пред червения А и тунинга му е за пред кафето Колата е готова чакаме гогого да свърши с поставянето на други екстри и да го пробваме както трябва

                Коментар


                • #53
                  вчера май видях го го го да си кара вранглера:
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #54
                    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                    вчера май видях го го го да си кара вранглера:
                    Tedo ти май се подиграваш - каква е тази снимка на някакво "джудже" истинският е ПО-Голям. Чакаме снимки

                    Коментар


                    • #55
                      е, много си подробен то на неговия сигурно и рег-номера е друг имам предвид, че ще се накланя така
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #56
                        Ако беше прочел статията откъдето си гепнал снимката щеше да видиш че няма...Пък и Вранглера на снимката има два комплекта пружини (а вече може би и три)
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #57
                          чел съм я, чел съм я...

                          пък и не съм "гепнал" нищо - снимката си стои където си беше
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #58
                            Забравил си копирайта стари пирате
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #59
                              като повдигнахте темата та се сетих да си споделя това дето ми се върти в главата.

                              значи почнах да правя тези неща по колата веднага след ком емине миналата година. в това число ново окачване, гуми, друг заден мост, малко тунинг по двигателя и нови предни полуоски, малко неща вътре в купето ... и някои други работи за които вече не се сещам. та колата още не е готова и няма тенденции да стане преди края на март и това е оптимистична прогноза

                              как ви се вижда на вас това нещо, нормално ли е толкова дълго да се правят тези неща при положение, че парите не са били обект на обсъждане

                              можеби защото вече малко се изнервих и ми се струва, че това не е нормално и има проблем и той не е в моя телевизор
                              drive alive

                              Коментар


                              • #60
                                Първоначално публикуван от go go go
                                как ви се вижда на вас това нещо, нормално ли е толкова дълго да се правят тези неща при положение, че парите не са били обект на обсъждане
                                не само че не е нормално, ами и ще забравиш какво правиш и за какво го правиш

                                и гледай да не стане като по ралитата тип Париж-Дакар... газ-газ с прототипа и като пристигнеш на финала да те чака серийната ти сервизна кола
                                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X