Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Грант 3.1 д - крушки на таблото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Грант 3.1 д - крушки на таблото

    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
    Поне на Вранглер стават, което значи, че трябва да станат и за Чероки, или Гранд Чероки, при това изглежда много добре...
    Преди седмица гледах Димата (Quadra) си беше подменил всички по таблото... светят много приятно и не изгарят толкова често (всъщност изгарянето на диод би било прецедент), колкото с нагреваема жичка...
    Между другото, ако толкова държите на крушки, то те се продават в почти всички магазини за авто, или радио (елементи за електроника) части, при това ги има с различни мощности и цветове...
    е аз само си го помислих значи аз съм следващият с светодиоди
    понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
    ********************************
    JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
    Honda Shadow VLX 600 - 1999
    FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


    0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
    Влади

    Коментар


    • #17
      От: Грант 3.1 д - крушки на таблото

      Да повдигна кокалите на тази тема че ми трябват от тези крушки - 103. Не ги намирам в интернет. Мерси предварително

      Коментар


      • #18
        От: Грант 3.1 д - крушки на таблото

        Реших проблема с крушки LED PC74. Поръчах ги от щатите. Идват заедно с пластмасовата основа и ги има в различни цветове.

        Коментар


        • #19
          От: Грант 3.1 д - крушки на таблото

          Да се намеся и яз мъничко , въпреки , че темата от доста време е изгубила активност . Такива LED лампички има във почти всички магазини за авто джунджуриики . На тях пише Т5 . Има и Т10 , но те са за предните габарити . Да споделя и опита си , за който още не е сменял тези лампи на километражите . Като извадите старите крушки , и сложите LED , които светят в бяла светлина , таблото светва в син цвят . Явно има някаква бленда , защото реално стандартните крушки светят в жълтеникавата гама . А всъщност , синия цвят е изключително приятен . Ще снимам и ще покажа .
          Jeep Grand Cherokee WJ - 2001g.- 3.1TD - Quadra-Drive
          Kawasaki ZZR 1200 - 2002 g.

          Коментар


          • #20
            От: Грант 3.1 д - крушки на таблото

            Първоначално публикуван от Cvetomir_nikolov81 Преглед на мнение
            Да се намеся и яз мъничко , въпреки , че темата от доста време е изгубила активност . Такива LED лампички има във почти всички магазини за авто джунджуриики . На тях пише Т5 . Има и Т10 , но те са за предните габарити . Да споделя и опита си , за който още не е сменял тези лампи на километражите . Като извадите старите крушки , и сложите LED , които светят в бяла светлина , таблото светва в син цвят . Явно има някаква бленда , защото реално стандартните крушки светят в жълтеникавата гама . А всъщност , синия цвят е изключително приятен . Ще снимам и ще покажа .
            +1 . Синьото е готино

            Коментар


            • #21
              От: Грант 3.1 д - крушки на таблото

              Преди време си взех едно CD -Sony , което може да му се настройва подсветката , и го направих да е зелено с леко синкав отенък , както на всички уреди по таблото . Нямах изгорели лампи на километражите , обаче светеха все едно ге няма - само вечер по тъмно ми се осветяваше що годе добре , и за това реших да ги сменя . Виках си , сега ще сложа бели диоди и пак ще си е зелено , само по-силно . Да ама не . Не , че ме изненада неприятно , но сега имам повече от цветовете на дъгата зелено , синьо , червено на стрелките . Та сега се чудя , каква подсветка да си сложа на CD-то . Обмислям да е жълто , та циганииката да и пълна . Но определено сините циферблати са си бомба .
              Jeep Grand Cherokee WJ - 2001g.- 3.1TD - Quadra-Drive
              Kawasaki ZZR 1200 - 2002 g.

              Коментар


              • #22
                От: Грант 3.1 д - крушки на таблото

                Първоначално публикуван от Cvetomir_nikolov81 Преглед на мнение
                Да се намеся и яз мъничко , въпреки , че темата от доста време е изгубила активност . Такива LED лампички има във почти всички магазини за авто джунджуриики . На тях пише Т5 . Има и Т10 , но те са за предните габарити . Да споделя и опита си , за който още не е сменял тези лампи на километражите . Като извадите старите крушки , и сложите LED , които светят в бяла светлина , таблото светва в син цвят . Явно има някаква бленда , защото реално стандартните крушки светят в жълтеникавата гама . А всъщност , синия цвят е изключително приятен . Ще снимам и ще покажа .
                Вземи си диоди в топло бяло и всичко ще е наред:
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_57.jpg
Прегледи:1
Размер:64.0 КБ
ID:5703197
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #23
                  От: Грант 3.1 д - крушки на таблото

                  Е , не особено качествена снимка , но поне се вижда горе долу за какво става въпрос . Пък и поради някаква причина , не ми дава да качвам други снимки . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160219_182400.jpg
Прегледи:1
Размер:54.3 КБ
ID:5703227
                  Jeep Grand Cherokee WJ - 2001g.- 3.1TD - Quadra-Drive
                  Kawasaki ZZR 1200 - 2002 g.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Грант 3.1 д - крушки на таблото

                    Така де - с топли диоди синьото ще стане дпста по-зеленикаво, стрелките ще станат с доста по-топъл цвят, а червени, жълти и зелени индикатори изглеждат нормално като все едно са с обикновени крушки. Таблото ми цялото е с такива грушки, само н амигачите съм сложил друг вид със зелен диод, защото просто ми хареса зеленото на диода им - много по-наситено от когато са с крушки или топло бели диоди.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X