Обява

Свий
Няма добавени обяви.

бял пушек Jeep wj 3.1 1999

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: бял пушек Jeep wj 3.1 1999

    Ами направихме газ анализ за изгорелите газове и бе отрицателен, от което следва че главите са си наред и всичко идва от радиатора.

    Коментар


    • #92
      От: бял пушек Jeep wj 3.1 1999

      При смяна на радиатора с нов се оказа спукан новия ("върви му на тоя jeep"), както и да е той е в гаранция върнахме го.. и майстора каза сега е времето да могледнем и ролките... оказа се, че тази на която лежи самата перка, не знам как се казва има някакъв луфт и майсторът каза, че е за смяна то е едно лагерче ми се струва но е капсуловано и има само отвор колкото да се гресира.. някой да знае цена на дадения компонент, който даже не знам как се нарича?

      Коментар


      • #93
        От: бял пушек Jeep wj 3.1 1999

        Първоначално публикуван от m00ner Преглед на мнение
        При смяна на радиатора с нов се оказа спукан новия ("върви му на тоя jeep"), както и да е той е в гаранция върнахме го.. и майстора каза сега е времето да могледнем и ролките... оказа се, че тази на която лежи самата перка, не знам как се казва има някакъв луфт и майсторът каза, че е за смяна то е едно лагерче ми се струва но е капсуловано и има само отвор колкото да се гресира.. някой да знае цена на дадения компонент, който даже не знам как се нарича?
        това "лагерче" върви с цялото стоманено нещо на което се хваща към мотора и струва майка си и баща си (над400лв) и доставка от щатите, щото тук го няма. Това е информация от преди 2 седмици от вестауто. В БС дори не посмях да питам. Само шайбата, която е хваната с 3 болта за него струва 220лв... търси го от морга.

        Коментар


        • #94
          От: бял пушек Jeep wj 3.1 1999

          Сложихме си старото на мястото пък нека си цирика... Сложихме и чисто нов радиатор.. Газ анализ и всичко наред... до първите 1000 км. Въпросът ми е.. нормално ли е при 1000 км. лятото да се долива 1 литър вода в казанчето.

          Коментар


          • #95
            От: бял пушек Jeep wj 3.1 1999

            Първоначално публикуван от m00ner Преглед на мнение
            Сложихме си старото на мястото пък нека си цирика... Сложихме и чисто нов радиатор.. Газ анализ и всичко наред... до първите 1000 км. Въпросът ми е.. нормално ли е при 1000 км. лятото да се долива 1 литър вода в казанчето.

            По принцип не е ама може да не сте обезвъздушили добре системата




            пп Един въпрос към всички : има ли някой стара ролка (като тази дет цирика) да ми я прати за моя сметка да видя дали е толкова капсолована колкото казвате или може да се смени само лагера
            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X