Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Cherokee 2.5TD Да или Не

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Jeep Cherokee 2.5TD Да или Не

    320 Nm е но при 4000 об/мин когато е с common-rail.
    След коя година става това обаче не знам.
    Може ,след като това харесаното е 2001 да е такова.

    Коментар


    • #62
      До: Jeep Cherokee 2.5TD Да или Не

      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
      320 Nm е но при 4000 об/мин когато е с common-rail.
      След коя година става това обаче не знам.
      Може ,след като това харесаното е 2001 да е такова.
      Сигурен ли си? Странно ми е дизел да достига максимален въртящ момент толкова 'горе'... Обикновено макс. конете са някъде там, докато макс. въртящ момент е +/- 2000 об/мин...

      Аз говорех за по-стария 2.5 VM (до 1994-95г.), който се слага и на Range Rover Classic от това време.

      Коментар


      • #63
        До: Jeep Cherokee 2.5TD Да или Не

        Като гледам източника, не съм съвсем сигурен.
        http://jeep.avtograd.ru/engines/VM/index.htm

        Коментар


        • #64
          До: Jeep Cherokee 2.5TD Да или Не

          "С 1997 также производится в Бразилии."

          Не съм много на "Ти" с руския, но това не означава ли, че джипката на снимките е с двигател произведен в Бразилия. Не, че е важно, ама да питам.

          Коментар


          • #65
            До: Jeep Cherokee 2.5TD Да или Не

            Вече 3-4 години карам дизелов Jeep, този форум го чета от-до ,има много писано на тема дизели за чероки и гранд чероки, с моят скромен 100 000 км опит с тези дизели,мога да кажа следното: ИМАЛ СЪМ ПРОБЛЕМИ С ДЖИПКИТЕ ДОСТА,НО НИТО ЕДИН ОТ ТЯХ НЕ Е БИЛ ПО ВИНА НА ДВИГАТЕЛЯТ !!!! Убеден съм,че при едно сериозно отношение,включващо пълен преглед,ревизия и смяна по охладителната система на антифриз/поне на 2 години/, радиатор/почистване или замяна/ ,термостат, вискомуфа, ремъци,капачка на компенсаторното казанче,проблема с двигателят е толкова вероятен,колкото и с немърливо отношение към 4 или 5 литров бензинов двигател.
            TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
            Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
            Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
            Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

            Коментар


            • #66
              До: Jeep Cherokee 2.5TD Да или Не

              Здравейте Колеги,това е таблица от книжката на мето Чероки

              Не искам да почваме спор за или против дизела,искам само да споделя скромният си опит и познания с бъдещия Колега. Преценката е негова.
              Прикачени файлове
              JEEP CHEROKEE 2.5 TD

              Коментар


              • #67
                До: Jeep Cherokee 2.5TD Да или Не

                Първоначално публикуван от gabone Преглед на мнение
                Здравейте Колеги,това е таблица от книжката на мето Чероки

                Не искам да почваме спор за или против дизела,искам само да споделя скромният си опит и познания с бъдещия Колега. Преценката е негова.
                Последните два поста са доста надъхващи
                Написаното в книжката определено ме впечатли.

                Коментар


                • #68
                  До: Jeep Cherokee 2.5TD Да или Не

                  Първоначално публикуван от gabone Преглед на мнение
                  Здравейте Колеги,това е таблица от книжката на мето Чероки

                  Не искам да почваме спор за или против дизела,искам само да споделя скромният си опит и познания с бъдещия Колега. Преценката е негова.


                  Вчера точно тази таблица си бях наумил да постна, но колегата ме е изпреварил. 300 Nm при 2000 оборота въобще не е зле за този двигател от тези години!! И както каза СтефанЕра при едно добро отношение и грижи към него вероятността да има проблеми е малка.
                  Jeep Cherokee 2.5 Tdi VM '96

                  Коментар


                  • #69
                    До: Jeep Cherokee 2.5TD Да или Не

                    Така е КОЛЕГА! Ние работим с документи
                    JEEP CHEROKEE 2.5 TD

                    Коментар


                    • #70
                      До: Jeep Cherokee 2.5TD Да или Не

                      Пак апелирам да не обръщаме темата на "за" и "против" дизела. По-скоро се коментират недостатъците на един конкретен мотор.

                      Неоспорим факт е, че дизелът си постига въртящия момент при по-ниски обороти от бензина!

                      Коментар


                      • #71
                        До: Jeep Cherokee 2.5TD Да или Не

                        С това спорене до никъде няма да се стигне.Човека само негативизам събира от нас той е решил да е печка.Нека да си е кара безаварийно.Той няма да ходи на тежак офф-роад.
                        [U]Борис Найденов GSM:0888 433 804[/U]
                        [LEFT][U]0887 754 767[/U][/LEFT]
                        [LEFT][U]Jeep Cherokee XJ 4.0 Limited 2001 4.5" BFG A/T 32х9.5-16[/U][/LEFT]
                        [LEFT][U]Ford S-MAX 2.0 2009[/U][/LEFT]

                        Коментар


                        • #72
                          До: Jeep Cherokee 2.5TD Да или Не

                          ...НЕ !!!
                          Да живей куманизъма!

                          Коментар


                          • #73
                            До: Jeep Cherokee 2.5TD Да или Не

                            Първоначално публикуван от cyklon Преглед на мнение
                            С това спорене до никъде няма да се стигне.Човека само негативизам събира от нас той е решил да е печка.Нека да си е кара безаварийно.Той няма да ходи на тежак офф-роад.
                            Да бе, да...... То от там се започва Ей ся ще си взема жипка само за да се паркирам по-лесно върху бордюри, после я да видим това баирче/оная локвичка ...........и работата отече. С цена я на главата на двигатела, я с цената на скоростна кутия, я с ново окачване..........
                            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                            Коментар


                            • #74
                              До: Jeep Cherokee 2.5TD Да или Не

                              Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                              Да бе, да...... То от там се започва Ей ся ще си взема жипка само за да се паркирам по-лесно върху бордюри, после я да видим това баирче/оная локвичка ...........и работата отече. С цена я на главата на двигатела, я с цената на скоростна кутия, я с ново окачване..........
                              Така е , така е......
                              Jeep Cherokee 2.5 Tdi VM '96

                              Коментар


                              • #75
                                До: Jeep Cherokee 2.5TD Да или Не

                                Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                                Да бе, да...... То от там се започва Ей ся ще си взема жипка само за да се паркирам по-лесно върху бордюри, после я да видим това баирче/оная локвичка ...........и работата отече. С цена я на главата на двигатела, я с цената на скоростна кутия, я с ново окачване..........
                                Нали не искаш да ми кажеш, че в тая джипка всичко е зле. От твоя пост разбирам, че нито двигателя, нито скоростната кутия, нито окачването струват.
                                Поправи ме ако съм те разбрал неправилно. Но все пак да не си купувам каруца.
                                Някой хора изкараха този модел по-лош от на дядо ми каруцата на село...

                                Моля, да ми се даде правото да публикувам мненията си без "модераторско съгласие", надявам се, че съм доказал, че имам нормални намерения в този форум. Благодаря предварително! Просто вече се отекчавам. Не си правя реклама, но съм администратор на един от най-големите сайтове и форуми, а именно на тракера arenabg.com и форума към него. Разбира се, това може да не означава нищо за вас, но все пак поне може да добиете представа, че знам как трябва да се държи човек в едно форумно общество. Който не вярва да види http://forum.arenabg.com/index.php?showtopic=34301, пускам линк към тема, защото може да се чете от нерегистрирани потребители, а за да видите профила трябва да сте регистриран.
                                Последно редактирано от fogost; 31-03-08, 21:38.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X