Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по джипа днес?

    сменихме и карето на предна дясна -63лв. вест ауто...
    не бързам за никъде...
    XJ 2.5TD '98

    Коментар


    • От: Какво направих по джипа днес?

      Първоначално публикуван от glinski Преглед на мнение
      днес, а и през предишните няколко дни сменихме с Дядо Владо & Ко. на Белчо , по спомени :керамични буталца на предните спирачни апарати/цената не помня че обърках съвсем сметките/,двете главини /хъбове/ на предните колела -192лв. за брой от вест ауто /китайски/,тампони на предната стаб щанга полиуретанови, пак от там, многопистов ремък - 67лв. гудиър мейд ин юръп , и обтечач с ролка за ремъка - 330лв. пак от там;буталце за заден спирачен апарат /пак от там,цената не помня/; водна помпа от евро 07 за 74лв; виско за охлаждащата перка -280лв. от вест ауто.
      остана за подмяна новооткритото хлопащо каре отпред. колата се оказа доста по тиха от колкото съм я мислил до сега .

      Здравей.

      И аз стигнах до смяна на задни накладки. Всичко добе.. докато не пробвах да раздвижа буталцата... и вече си имам проблем.
      Задно дясно спирачно бутало се поотчупи... Та по въпроса.
      От къде си взе керамично буталце? Колата е WJ

      Поздрави
      WJ 4.7 Limited
      0889 70 70 42

      Коментар


      • От: Какво направих по джипа днес?

        керамичните буталца ги взех от вест ауто. възможно е и да имат и за WJ.ако нямат налични обаче -по добре говори с жоро цесекато , да те вклучи към някоя поръчка от рокауто. отправи им запитване в сайта на вест ауто ,но гледай добре какво ти дават като вземаш стоката че от 5-6 позиции 3 ми бяха сбъркали.
        не бързам за никъде...
        XJ 2.5TD '98

        Коментар


        • От: Какво направих по джипа днес?

          Утре пускам 2 поръчки от рокауто, ще са тук другата седмица.
          Ако искаш мога да чекна дали може да с епоръча буталцето ти с някоя от тях. Дай ми номер ако имаш.
          Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

          тел. 0897818449

          Коментар


          • От: Какво направих по джипа днес?

            Дайте съвет:
            Преди около месец смених маслото на джипа-Mitsubishi Pjaero 3000 V6.До сега(5 години) съм го карал с обикновенно,минерално масло 15W40,но реших да направя експеримент и да го заменя с 10W40...Карах десетина километра и започнаха да чукат повдигачите..(ту чукат,ту не чукат)След смяната на маслото карах най-много 10 километра и,като го чух това чукане веднага спрях машината и на другия ден смених новото масло 10W40 със мойто си 15W40(ново),но чукането си остана.И така сега си карам с това чукане,което ту спира,ту се възобновява,ту намалява,ту се осилва,а сега пък даже и е спряло...!

            Коментар


            • От: Какво направих по джипа днес?

              Първоначално публикуван от joro_cska Преглед на мнение
              Утре пускам 2 поръчки от рокауто, ще са тук другата седмица.
              Ако искаш мога да чекна дали може да с епоръча буталцето ти с някоя от тях. Дай ми номер ако имаш.

              Здравей.

              Ами от тук. http://www.jeep4x4center.com/caliper...5011983aa.html

              Излиза Caliper Piston

              1999-2004 Jeep Grand Cherokee WJ

              Part # 5011983AA


              Това май не е с гумичка и маншон. А като гледам на сайта са различни за Akebono и Teves. До сега мислех, че задните са само едни... Така, че.. не знам кой модел ми трябва http://www.jeep4x4center.com/jeep-br...herokee-wj-wk/. Ще ми трябват 2 маншона.

              Някой ако знае да помага.
              Поздрави и много благодаря.
              WJ 4.7 Limited
              0889 70 70 42

              Коментар


              • От: Какво направих по джипа днес?

                Дани , не могат да се комбинират с поръчките които пускам утре.
                Ако искаш влез и разгледай в rockauto.com в каталога , избираш jeep , твоята година, модела и двигателя. В секция Brake/wheel hub има всичко за Caliper , болтове, манщони , скоби и т.н.
                Поне може да се ориентираш за цените, да не те дерат във Вест Ауто .
                Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

                тел. 0897818449

                Коментар


                • От: Какво направих по джипа днес?

                  Първоначално публикуван от joro_cska Преглед на мнение
                  Дани , не могат да се комбинират с поръчките които пускам утре.
                  Ако искаш влез и разгледай в rockauto.com в каталога , избираш jeep , твоята година, модела и двигателя. В секция Brake/wheel hub има всичко за Caliper , болтове, манщони , скоби и т.н.
                  Поне може да се ориентираш за цените, да не те дерат във Вест Ауто .

                  Мерси все пак.

                  Видях го. Цената наистина е добра. Утре ще видим колко е тук.

                  Приятна вечер на всички.
                  WJ 4.7 Limited
                  0889 70 70 42

                  Коментар


                  • От: Какво направих по джипа днес?

                    Здравейте.

                    Да напиша за цените...

                    От "Vest Auto" буталце за 36лв. и от "Scorpion 13" комплект гунички и маншон за 32лв.

                    В понеделник ще ходя да ги взема и се надявам да станат.

                    Поздрави
                    Последно редактирано от Dany_iv; 19-08-11, 16:02.
                    WJ 4.7 Limited
                    0889 70 70 42

                    Коментар


                    • От: Какво направих по джипа днес?

                      Първоначално публикуван от Radosl81 Преглед на мнение
                      ...Смених и маслото на дифовете. Досега беше оригинално мопарско, сега сложих Castrol Syntrax Limited Slip 75W 140...

                      И две седмици по-късно и 650 км. започнах да чувам леки стенания от към задния диф (мисля ), при пълен завой с ниска скорост. И този път исках да сложа Мопар, само че от Jeep сервиза ми казаха че го сменят с някакво италианско ( ще ми слагат масло за Фиат в Jeep-а) и предпочетох да сложа Castrol. Само че, виж сега беля. Нали уж си е с добавка? Днес му сипвам мопарска добавка и се ослушвам дали ще има промяна. Ако ли не...търся Мопарско масло.
                      Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
                      0877стоидевет215–Радослав

                      Коментар


                      • От: Какво направих по джипа днес?

                        смених ресорите отзад със 6 листови--2 от оригиналните и 4 от Газ.резултатът..--вози по добре и се вдигна с около 7см
                        сложих и подложки на пружините отпред по 3см .---резултатът--предницата почти се изравни със задницата
                        Ако човек не прави избор за нещата от живота си, друг ще го направи вместо него!

                        Коментар


                        • От: Какво направих по джипа днес?

                          Днес нищо не направих, ама оня ден му врътнах гумите. Задните бяха доста поизтъркани и имаха разлика в грайфера си около 1 мм, а разликата с предните може и 2 мм да е била. Сега май върви по-мазно при пълно завиване, макар да няма логика...
                          Jeep Grand Cherokee '96 5,2 V8

                          LZ1POP

                          Коментар


                          • От: Какво направих по джипа днес?

                            Днес смених всичките маркучи нафта, хидравлика че нещо започнаха един по един да здават багажа и сега е екстра А какъв номер ми направи под акумулатора има един kill swich явно да гаси двигателя ако се обарне по таван та тои нещо се откачил и нема палене два дни въртене и нищо . Добре че не ходя по майстори да съм олекнал с доста парици та народе внимаваите с този датчик
                            GRAND CHEROKEE 3.1 TD -1999
                            YAMAHA R1 -1999

                            Коментар


                            • От: Какво направих по джипа днес?

                              Здравейте всички, за пръв път съм във форума.
                              Засега само чета, но в определен момент ще се включа в дискусиите.
                              Това е само проба че гласът ми се чува.

                              Коментар


                              • От: Какво направих по джипа днес?

                                Добре дошъл!
                                Пусни едно мнение и снимки в предстасвяне на нашите джипки
                                Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

                                тел. 0897818449

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X