Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по джипа днес?

    колега, качи менюъла на транZит : http://tranz.it/ и после постни линка за сваляне тука. активен е 100 часа, все някой от можещите ще го качи в нужният раздел.
    не бързам за никъде...
    XJ 2.5TD '98

    Коментар


    • От: Какво направих по джипа днес?

      Кажете от някъде морга за части на Grand?
      И Весели празници!

      Коментар


      • От: Какво направих по джипа днес?

        Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
        Кажете от някъде морга за части на Grand?
        И Весели празници!
        специализирана за Грандове не съм чул да има...... отваряш мобиле или карс, селекция Гранд на части и ги прозвъняваш.... но първо виж цените на това, което търсиш в ибей или в магазина, че моргаджийте се самозабравят в повечето случаи
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • От: Какво направих по джипа днес?

          http://tranz.it/load.php?id=SFLoQRx8DAThaMhQ713642

          Ето линка!!!
          Z06 = Seven liters of pure troublemaker!

          Коментар


          • От: Какво направих по джипа днес?

            Първоначално публикуван от Mumko Преглед на мнение
            Свалих сервис мануал на английски за 98-01 чероки и е 50 МБ.. След търсене и тук във форума и навсякъде едвам го открих. Обаче как да го кача тук да се тегли, или някъде другаде? 2100 страници е, има всичко.
            Наръчникът вече е качен на нашeто FTP. Може да се свали от тук.

            П.П. В същност, заглавието на наръчника е "2000 Jeep Cherokee Electronic Service Manual". Който е правил PDF-а по някаква причина е сложил първите 4 страници най-отзад.
            Последно редактирано от Чавдар (V93); 28-12-10, 11:11.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Какво направих по джипа днес?

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:281220101697.jpg
Прегледи:1
Размер:42.2 КБ
ID:5238446

              Днес смених на Гранда (ZJ 4.0L) маслото в АСК.Мопар ATF+4,филтър и гарнитура на картера = 154,14 лева в Стара Загора.Смяната аз.

              Коментар


              • От: Какво направих по джипа днес?

                Смених водната помпа на Гранда WJ 1999г. 4.0L и целия антифриз. Помпа - 190лв. Смяна в сервиз - 60лв.

                Коментар


                • От: Какво направих по джипа днес?

                  Първоначално публикуван от peerless Преглед на мнение
                  Не, че искам да ви се меся, но защо ви се дават толкова пари (и разправии по митници и т.н.) за нещо което може да намерите на 1/4 от цената и да е точно толкова добро?
                  Просто свалете едно оригинално и отидете на място в магазина на Сливница... имат адски много...
                  Може ли,по точна информация за магазина на Сливница.Предварително благодаря.
                  Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                  Коментар


                  • От: Какво направих по джипа днес?

                    Аз смених :

                    челно стъкло (след като ми го счупиха пред блока): 119лв от Кобра
                    една гума Bridgestone Blizzak ( след като ми я спукаха с нож на улицата, докато си плащам телефона): 253лв
                    подгревни свещи Искра (с номер 11 721 659) : не помня точно но май бяха между 11 и 14 лв за брой

                    Иначе тази година сметката е гадна:
                    ремонт на счупен диференциал ( безкрайно благодаря на Димата и колегата tk3c-Русе)
                    ремонт на турбо (скъсани шпилки) отново благодаря на Димата

                    Дано следващата година да е по-добра
                    Jeep Cherokee 2.5 Tdi VM '96
                    Последно редактирано от Pavlin; 31-12-10, 17:19.
                    Jeep Cherokee 2.5 Tdi VM '96

                    Коментар


                    • От: Какво направих по джипа днес?

                      последно за тая година: сложих му амове на задния капак- някакви газови на Монро, произведени в Турция, но доставени от щатите то било голям кеф да товариш торбите с две ръце и без цицини по главата

                      има си и нова капачка на радиатора, даже и нов термостат, но монтажа ще е догодина, че не знам как.
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • От: Какво направих по джипа днес?

                        Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                        Може ли,по точна информация за магазина на Сливница.Предварително благодаря.
                        http://emk-33.com/shop/information.php?info_id=9
                        Audi A6 Avant - 2.7TDI (4F)
                        Kawasaki Vulcan S ABS SE '17

                        LZ1FLY

                        Коментар


                        • От: Какво направих по джипа днес?

                          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                          последно за тая година: сложих му амове на задния капак- някакви газови на Монро, произведени в Турция, но доставени от щатите то било голям кеф да товариш торбите с две ръце и без цицини по главата
                          Откъде се сдоби с тези благинки? Да пробвам и аз
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • Re: От: Какво направих по джипа днес?

                            Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                            Откъде се сдоби с тези благинки? Да пробвам и аз
                            Поръчахме ги от rockauto.com. И аз сложих моите , голям кеф е. Даже малко трудно затварям багажника
                            Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

                            тел. 0897818449

                            Коментар


                            • От: Какво направих по джипа днес?

                              Първоначално публикуван от peerless Преглед на мнение

                              Благодаря!
                              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                              Коментар


                              • От: Какво направих по джипа днес?

                                Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                                Откъде се сдоби с тези благинки? Да пробвам и аз
                                Жоро ти е отговорил, пропуснал си няколко мнения нагоре, когато търсехме още хора да се включат в доставката...... за 2 броя не си заслужава, само доставката им е около 50$
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X