Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Какво направих по джипа днес?

    Първоначално публикуван от lcr Преглед на мнение
    през колонката от дясната страна , над кората за тавана.малко не ме кефи кабела . мисля си да направя преходник за включване (голям моно жак) вграден към някаква гъзариика горе на тавана от рода на "акула-перка") и ще може да се сваля полюлея ))
    аз мисля за евентуалният ми полюлей да пусна кабела покрай предното стъкло отвън.
    LZ1RED

    Коментар


    • До: Какво направих по джипа днес?

      Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
      аз мисля за евентуалният ми полюлей да пусна кабела покрай предното стъкло отвън.
      Ами нямали как да дупнеш покрива и да изкараш от там кабелите .

      Коментар


      • До: Какво направих по джипа днес?

        Първоначално публикуван от gun Преглед на мнение
        Ами нямали как да дупнеш покрива и да изкараш от там кабелите .
        Дупките в покрива, на мен специално, хич не ми допадат.
        Като знам какви проблеми ми създаваха тези, направени фабрично за пластмасовите лайс(т)ни - малко да просмуче влагата, и хоп - ръжда.
        Затова съм решил - никакви дупки повече.
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • До: Какво направих по джипа днес?

          Първоначално публикуван от gun Преглед на мнение
          Ами нямали как да дупнеш покрива и да изкараш от там кабелите .
          ААА сакън... дупка на покрива доброволно никога няма да си направя...
          или покрай предното стъкло и ще влезне под предният капак или през вратата... знам ли.
          LZ1RED

          Коментар


          • До: Какво направих по джипа днес?

            здрасти колеги! малко маи ме е нямало тук )) става дума за дупката на тавана ))аз..обичам да правя дупки )) особенно по тавани смятам да отида малко по далеч : направата и монтарането на козирка , монтирането на люк-шибедах . монтирането на 5 габарита на тавана (камионската хава) , а също така монтирането на никелирани сигнални хорни )) тъй че дупката за халогените сега ми е наи малката грижа )))
            понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
            ********************************
            JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
            Honda Shadow VLX 600 - 1999
            FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


            0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
            Влади

            Коментар


            • До: Какво направих по джипа днес?

              След като на ръждиватат купчина бивш и надявам се бъдещ jeep cj7 и теглих втора ръка "боди" на корема я обърнах в нормално положение и почивайки си я съзерцавах спокойно докато Андрешковеца в мен надделя и се сетих че "трупъра" ми имаше автоматични предни хъбове които ми спестиха тонове гориво и аз им се кефех много , а за cj-ката съм срещал само ръчни, а те не ме кефят. Дали някой с повече знания и опит ще ми каже има ли такова животно като автоматичен хъб за cj 7 и може ли да се преправи от друг 4х4
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • До: Какво направих по джипа днес?

                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                След като на ръждиватат купчина бивш и надявам се бъдещ jeep cj7 и теглих втора ръка "боди" на корема я обърнах в нормално положение и почивайки си я съзерцавах спокойно докато Андрешковеца в мен надделя и се сетих че "трупъра" ми имаше автоматични предни хъбове които ми спестиха тонове гориво и аз им се кефех много , а за cj-ката съм срещал само ръчни, а те не ме кефят. Дали някой с повече знания и опит ще ми каже има ли такова животно като автоматичен хъб за cj 7 и може ли да се преправи от друг 4х4
                ЪЪЪ тук хората дават луди пари да си сменят калпавите автомати с ръчни ти пък на опаки.
                Ако няма конкретно за CJ виж колко шлица е полуоската и с колко болта е главината и търси по тези показатели.
                no signature no problems

                Коментар


                • До: Какво направих по джипа днес?

                  Дават луди пари щ`от са луди-млади нард-офроудъри! да сте ми живи и здрави. А аз какво ? Най-много до някоя бабичка в кварталната градинка да прецопам с джипа и после по стълбите до втория етаж и то тихо да не събудя спящите внучета но джипа е стар (1980г.и това не е сигурно), а и с голям мотор 4 литра и с автоматични скорости и е лаком, когато го караш нежно автоматичните ключалки са "+" а не "-" . Щом отвътре минеш от 4L на 2Н и изключиш и прадния диф разхода ти пада с 1.5-2л поне и ако на ден въртиш поне 80-100 км градско в София може да спестиш парички да заведеш бабата на сладкарница
                  Сега "Фанатик" на тебе и колегите от форума жокер щото аз действително нямам никаква идая : нямам предни хъбове, полуоската е с диаметър 29мм и има 27бр. шлици широки около 1мм всеки, върху нея се нанизва дебала шайба с диаметър 104мм която с шест болта ( междуцентрово разстояние по диаметъра 87.7мм ) предава въртящият момент на главината. Това е! По американски просто, здраво, вечно
                  Ако някой помогне предварително благодаря!
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • До: Какво направих по джипа днес?

                    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                    Дават луди пари щ`от са луди-млади нард-офроудъри! да сте ми живи и здрави. А аз какво ? Най-много до някоя бабичка в кварталната градинка да прецопам с джипа и после по стълбите до втория етаж и то тихо да не събудя спящите внучета но джипа е стар (1980г.и това не е сигурно), а и с голям мотор 4 литра и с автоматични скорости и е лаком, когато го караш нежно автоматичните ключалки са "+" а не "-" . Щом отвътре минеш от 4L на 2Н и изключиш и прадния диф разхода ти пада с 1.5-2л поне и ако на ден въртиш поне 80-100 км градско в София може да спестиш парички да заведеш бабата на сладкарница
                    Сега "Фанатик" на тебе и колегите от форума жокер щото аз действително нямам никаква идая : нямам предни хъбове, полуоската е с диаметър 29мм и има 27бр. шлици широки около 1мм всеки, върху нея се нанизва дебала шайба с диаметър 104мм която с шест болта ( междуцентрово разстояние по диаметъра 87.7мм ) предава въртящият момент на главината. Това е! По американски просто, здраво, вечно
                    Ако някой помогне предварително благодаря!
                    Да си жив и здрав още дълги години, много сладкарници още да видиш. Сега като дойдат по-знаещите по Jeep-овете ще помогнат. Аз така наизуст малко се включих.
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • До: Какво направих по джипа днес?

                      Планирам смяна на маслата и се чудя дали е вярно, че на по-старите автомобили се слагат полусинтетики и минерални масла. Какво ще ми препоръчате за скоростна кутия и двигател на 120000km?
                      [URL="http://www.forum-lines.ru/"][IMG]http://www.forum-lines.ru/rez/renegade.gif[/IMG][/URL]
                      [COLOR=Black][B] Wrangler YJ, 2.5i, 2.5'' bodylift, ARB locker

                      [/B][/COLOR][B]Продавам пистов ремък за Jeep [/B][URL]http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?p=886566#post886566[/URL][URL="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=28939"]
                      [/URL]

                      Коментар


                      • До: Какво направих по джипа днес?

                        Първоначално публикуван от orlin Преглед на мнение
                        Планирам смяна на маслата и се чудя дали е вярно, че на по-старите автомобили се слагат полусинтетики и минерални масла. Какво ще ми препоръчате за скоростна кутия и двигател на 120000km?
                        и аз съм на същото диридже ! не мога да намеря 75В90 гл3 !!! един доста компетентен колега тук ми каза на уше че НЕ БИВА да е друго !
                        а в интернет се рових цяла сутрин и ми излиза от каталог на Краислер , че : маслото със спецификация 75В90 гл3 , може да се смени на моторно масло -полусиснтетика 10В40 ! а отиди и вярваи.. ама на кого !?
                        понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                        ********************************
                        JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                        Honda Shadow VLX 600 - 1999
                        FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                        0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                        Влади

                        Коментар


                        • До: Какво направих по джипа днес?

                          сложих му ролбара, степенките, фолирах му псевдо-мигачите/габаритите/
                          но ме притесни фактът че , когато отидох да му сменям маслото . имаше в ск.кутия по малко от половинка литър масло ! , но го смених с маслото което трябваше + молибденов дисулфит и утихна кутията на 80 %. приятно ме изненада и разхода на гориво преход Бургас-Варна-Бургас около 7,5 литра на 100 км път. все пак е обут в "малатеста кобра" 235-75-15. което си мисля че е доста добър разход на гориво. и все пак..дизелака е слаб 2,1 тди мотора...дълго го карах само на 3 скорост..със 50 км/час тези гуми му идват тежички. затова следващият джип ще е 5,2 бензин !
                          понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                          ********************************
                          JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                          Honda Shadow VLX 600 - 1999
                          FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                          0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                          Влади

                          Коментар


                          • До: Какво направих по джипа днес?

                            Първоначално публикуван от lcr Преглед на мнение
                            сложих му ролбара, степенките, фолирах му псевдо-мигачите/габаритите/
                            но ме притесни фактът че , когато отидох да му сменям маслото . имаше в ск.кутия по малко от половинка литър масло ! , но го смених с маслото което трябваше + молибденов дисулфит и утихна кутията на 80 %. приятно ме изненада и разхода на гориво преход Бургас-Варна-Бургас около 7,5 литра на 100 км път. все пак е обут в "малатеста кобра" 235-75-15. което си мисля че е доста добър разход на гориво. и все пак..дизелака е слаб 2,1 тди мотора...дълго го карах само на 3 скорост..със 50 км/час тези гуми му идват тежички. затова следващият джип ще е 5,2 бензин !
                            Искаме снимки !
                            ZJ'96 5.2

                            Коментар


                            • До: Какво направих по джипа днес?

                              отивам да го заснемам след малко : няколко снимки
                              понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                              ********************************
                              JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                              Honda Shadow VLX 600 - 1999
                              FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                              0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                              Влади

                              Коментар


                              • До: Какво направих по джипа днес?

                                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                                Ако някой помогне предварително благодаря!
                                Деде, има афтермаркет хъбове на Warn за cj но се страхувам че бая пастички ще изядат, ако ме разбираш правилно
                                Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                                http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                                http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X