Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Cherokee 2.5CRD 2002г. плюсове и минуси?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep Cherokee 2.5CRD 2002г. плюсове и минуси?

    Здравеите на всички!Съвсем нов съм във форума.Карам една HONDA CR-V но ми се върти из главата да я сменям с този Jeep Cherokee 2.5CRD
    Някои може ли да даде мнение.Благодаря предварително на всички.
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Jeep Cherokee 2.5CRD 2002г. плюсове и минуси?

    Здравейте и аз бих искал да науча нещо повече за тази машина - БЛАГОДАРЯ!!!

    Коментар


    • #3
      До: Jeep Cherokee 2.5CRD 2002г. плюсове и минуси?

      И 2.5 и 2.8 CRD моторите са производство на VM Motori, Италия - компания, която става част от ДаймлерКрайслер корпорацията в края на 90те. (сега след разделянето на двете групи не знам къде остава VM - вероятно при американците). Разбира се производството и разработката на тези два мотора е вероятно под въздействието и контрола на Мерцедес, но гаранция няма.

      В общи линии мненията за VM моторите са противоречиви, със сериозна критика спрямо качеството и надеждността им. Обърнете внимание, че това е за предишните поколения и не е задължително това да е в сила и за 2.5/2.8 моторите.

      В таблицата по-долу могат да се сравнят характеристиките на моторите. Оставих и моторите на Гранд Чероки модела за сравнение с Мерцедесовия Дизел.

      В общи линии коментарите, на които съм попадал в нета са, че пеи ниски скорости и на пречупен терен и двата мотора - 2.8 и 2.5 са ок, но малко им е недостатъчна силата за високоскоростни надпреварвания например.

      Пуснете темата в Джийп подфорумът, където ще я забележат повече собственици на подобни модели.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #4
        До: Jeep Cherokee 2.5CRD 2002г. плюсове и минуси?

        Япоският дизел е с една от най високите репутации сред дизелите, особенно на Хонда.
        Като визия и лукс, американските джипки са №1. /мое мнение/
        И двете джипки са горе-долу в един клас, но изборът Ти ще се влияе от емоциите и от техническото състояние на конкретните автомобили.
        Първо гледай и питай, после преспи една нощ и като вземеш решение действай! УСПЕХ в избора!

        П.С. Ще се радвам ако се увеличим с още един притежател на АМЕРИКАНЕЦ .
        Карам само американски коли!
        Кураж!
        ________________________________________________________________________________________
        Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
        HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X