Обява

Свий
Няма добавени обяви.

присаждане на друг двигател-съвети да или не

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: присаждане на друг двигател-съвети да или не

    да..относно..това какъв беще модела...от експертизата установиха че автомобилът е (от заключението на експертната комисия) :
    джип гранд чероки ларедо , 1991 година , с двигател 2,1 тди , работещ на дизелово гориво (!!!) , и не е търсен от интерпол и не е задържан (егаси глупостите....) и има пълното право да бъде регистриран по новото местодмуване...

    та,,двигателя си е оригинален...а за това до колко вдига 100 ..без включен преден мост...мен ме устроива...върви си като обикновенна лека кола...все пак това е джип..а не е опел кадет комби..(не 4е имам нещо против този модел..даже ми допада) ...а и още нещо..някои да е виждал как джип прелита мантинела...?аз лично видях.. и е грозна гледка..затова..моето мнение е че имащ ли джип.. караи си го нормално...търсиш ли скорости..има си пистови мотоциклети.
    понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
    ********************************
    JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
    Honda Shadow VLX 600 - 1999
    FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


    0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
    Влади

    Коментар


    • #17
      До: присаждане на друг двигател-съвети да или не

      Първоначално публикуван от lcr Преглед на мнение
      да..относно..това какъв беще модела...от експертизата установиха че автомобилът е (от заключението на експертната комисия) :
      джип гранд чероки ларедо , 1991 година , с двигател 2,1 тди , работещ на дизелово гориво (!!!) , и не е търсен от интерпол и не е задържан (егаси глупостите....) и има пълното право да бъде регистриран по новото местодмуване...

      Тая експертна комиссия да вземе да мине опреснителни курсове.....Доколкото ми известно Гранд Чероки се произвеждат от 1993 година. Тази снимка която си давал при представяне на твоят Джиип е на Чероки. А Ларедо си е комплектация, като и Лимитед....
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #18
        До: присаждане на друг двигател-съвети да или не

        Първоначално публикуван от lcr Преглед на мнение
        да..относно..това какъв беще модела...от експертизата установиха че автомобилът е (от заключението на експертната комисия) :
        джип гранд чероки ларедо , 1991 година , с двигател 2,1 тди , работещ на дизелово гориво (!!!) , и не е търсен от интерпол и не е задържан (егаси глупостите....) и има пълното право да бъде регистриран по новото местодмуване...

        та,,двигателя си е оригинален...а за това до колко вдига 100 ..без включен преден мост...мен ме устроива...върви си като обикновенна лека кола...все пак това е джип..а не е опел кадет комби..(не 4е имам нещо против този модел..даже ми допада) ...а и още нещо..някои да е виждал как джип прелита мантинела...?аз лично видях.. и е грозна гледка..затова..моето мнение е че имащ ли джип.. караи си го нормално...търсиш ли скорости..има си пистови мотоциклети.
        Няма никакъв проблем бързите коли да се карат бавно.
        Проблема е бавните коли да се карат бързо защото не са проектирани за това.
        В този ред на мисли бързите са много по-безопастни.
        Когато натиснеш спирачките - спират.
        Когато дадеш газ - тръгват.
        Така вероятноста за челен зблъсак при изпреварване е много по-малка.
        Гранд Чероки с дизелов двигател (2.5тди) се произвежда след 1996г.

        Коментар


        • #19
          До: присаждане на друг двигател-съвети да или не

          ) ха за редът на мислене това е интерестно )) защо ли не съм се сещал за това когато съм се състезавал в руския рали шампионат ???
          малко съм наясно с големите скорости но все пак мерси

          относно мога да сканирам талона на колата да се убеди в противното че не аз се хваля а някои хора наистина не разбират (за комисията става дума) , но така де много съм даже съгласен с вас
          понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
          ********************************
          JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
          Honda Shadow VLX 600 - 1999
          FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


          0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
          Влади

          Коментар


          • #20
            До: присаждане на друг двигател-съвети да или не

            Първоначално публикуван от lcr Преглед на мнение
            ) относно мога да сканирам талона на колата да се убеди в противното че не аз се хваля а някои хора наистина не разбират (за комисията става дума) , но така де много съм даже съгласен с вас
            Представяш ли си ситуация, при която отиваш в КАТ, и някой "светнал" катаджия ще се заяде с тебе, че това МПС не е ГРАНД Чероки, а просто Чероки? И после доказвай че нямаш сестра........
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар


            • #21
              До: присаждане на друг двигател-съвети да или не

              братленце така е ! но ..така са го писали в талона..и в двата по то4но...и не мога ( а и не искам) да се връщам на пререгистрация...
              понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
              ********************************
              JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
              Honda Shadow VLX 600 - 1999
              FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


              0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
              Влади

              Коментар


              • #22
                До: присаждане на друг двигател-съвети да или не

                Дреме ти какво са написали, важното е ти да знаеш какъв е джипа за да можеш адекватно да го обслужваш и да си намираш резервни части. Те ако искат и Кадилак Ескалейд да ти пишат.
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X