Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВИН - Чероки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ВИН - Чероки

    Здравеите !аз съм нов , както по форума така и с автомобил тип "4х4".
    и имам доста въпрси , и бих искренно благодарил на вси4ки които могат да ми отделят ценно време в обяснения и про4ие .

    а сега имам няколко въпроса относно регистрацията в кат.
    от там в кат бургас (моето местоживеене) . след като 30 мин се ровеха из колата да търсят вин код . останаха много у4удени 4е автомобилът няма такъв !!! модела е 'ЧЕРОКИ" или вси4ко "експертите" от кат спореха какъв е моделът (от чероки - гранд чероки- гранд чероки ларедо-гранд чероки ларедо спорт - другите не ги помня модификациите според тях) и до коя година няма вин-кодове на купето . а пък джипката е чероки 91 2,1 тди
    някои от вас знае ли дали има въпросният вин код ? според руски каталози които поисках от даимлер краислер . единственничт такъв номер е таблица която е закрепена с нитове в двигателният отсек и на таблото в левият ъгъл .
    и втори проблем ...(те са няколко де) отъде да изкопая книга за ремонт и експлуатация на чероки до 91 година на руски или на български - или пдф фаил.

    благодаря ня вси4ки !!!

    ако има някои от бургас , можем да се видим на по кафе някъде .
    понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
    ********************************
    JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
    Honda Shadow VLX 600 - 1999
    FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


    0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
    Влади

  • #2
    До: ВИН - Чероки

    Влезни тук http://www.jeep.avtograd.ru/ тук има точно къде се намира номера.

    Коментар


    • #3
      До: ВИН - Чероки

      мерси братле ! това го гледах..даже го притнирах този документ за да покажа на техническата комисия утре , 4е на този модел не се бие номера номер директно върху шасито а си е на монтажни таблици , които са монтирани на самото купе с нитове
      но все пак ) мерси много за отговора
      понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
      ********************************
      JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
      Honda Shadow VLX 600 - 1999
      FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


      0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
      Влади

      Коментар


      • #4
        До: ВИН - Чероки

        Първоначално публикуван от lcr Преглед на мнение
        Здравеите !аз съм нов , както по форума така и с автомобил тип "4х4".
        и имам доста въпрси , и бих искренно благодарил на вси4ки които могат да ми отделят ценно време в обяснения и про4ие .

        а сега имам няколко въпроса относно регистрацията в кат.
        от там в кат бургас (моето местоживеене) . след като 30 мин се ровеха из колата да търсят вин код . останаха много у4удени 4е автомобилът няма такъв !!! модела е 'ЧЕРОКИ" или вси4ко "експертите" от кат спореха какъв е моделът (от чероки - гранд чероки- гранд чероки ларедо-гранд чероки ларедо спорт - другите не ги помня модификациите според тях) и до коя година няма вин-кодове на купето . а пък джипката е чероки 91 2,1 тди
        някои от вас знае ли дали има въпросният вин код ? според руски каталози които поисках от даимлер краислер . единственничт такъв номер е таблица която е закрепена с нитове в двигателният отсек и на таблото в левият ъгъл .
        и втори проблем ...(те са няколко де) отъде да изкопая книга за ремонт и експлуатация на чероки до 91 година на руски или на български - или пдф фаил.

        благодаря ня вси4ки !!!

        ако има някои от бургас , можем да се видим на по кафе някъде .
        за съжаление имам само за периода 93-99
        Прикачени файлове
        PORSCHE CAYENNE 4.5 S 2005 год.
        0898742885 - Карлово

        Коментар


        • #5
          До: ВИН - Чероки

          е въпреки това мерси а и не мога все едно да намеря за моя модел с дизел двигател...
          понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
          ********************************
          JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
          Honda Shadow VLX 600 - 1999
          FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


          0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
          Влади

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X