Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Секорна кутия Гранд-95г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Секорна кутия Гранд-95г.

    Кутията си тече постоянно,но по малко.Ремонтирахая-стана по-зле,започна да затяга,да патка и да вие.Сега ми казват да я пратя в София,защото тук във Варна нямало кой да ми помогне.Някой може ли да ме упъти каде в София има майстор.Благодаря предварително.

  • #2
    До: секорна кутия гч-95г.

    Май ще е по-добре нова или втора употреба.....
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: секорна кутия гч-95г.

      Колко пари може да струва нова или 2ра у-ба

      Коментар


      • #4
        До: секорна кутия гч-95г.

        Трудно е да се каже щот рядко се намират. А за нова не питай че сигурно е колкото цената на половината джип. Прати я да я видят все пак нормални майстори. Ако не е окончателно счупена се прави.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          До: секорна кутия гч-95г.

          Не е счупена ,просто трябва да се сменят правилните части,затова търся специалист.Някой да знае тел. на такъв

          Коментар


          • #6
            До: секорна кутия гч-95г.

            За хидравличната кутия на управлението ли говориш,защото тях със сигурност ги ремонтират и то за около 200лв с гаранция!Сервиза се намира в 11-ти учебен блок на МИ-то/точно зад МГИ-то/ на партера!Занимават се само с ремонти на всякакви хидравлики и рейки,работят качествено и вземат ефтино!
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • #7
              До: секорна кутия гч-95г.

              Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
              За хидравличната кутия на управлението ли говориш,защото тях със сигурност ги ремонтират и то за около 200лв с гаранция!Сервиза се намира в 11-ти учебен блок на МИ-то/точно зад МГИ-то/ на партера!Занимават се само с ремонти на всякакви хидравлики и рейки,работят качествено и вземат ефтино!
              Да точно за нея говоря,благодаря ти за инфото,само че аз съм от Варна и ми трябва техен тел. да ги питам да ли мога да им я изпратя с куриер.

              Коментар


              • #8
                До: секорна кутия гч-95г.

                Ще ти напиша телефон,но понеделник или вторник щото визитката е някъде в работата ми!
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • #9
                  До: секорна кутия гч-95г.

                  Първоначално публикуван от koman4i Преглед на мнение
                  Кутията си тече постоянно,но по малко.Ремонтирахая-стана по-зле,започна да затяга,да патка и да вие.Сега ми казват да я пратя в София,защото тук във Варна нямало кой да ми помогне.Някой може ли да ме упъти каде в София има майстор.Благодаря предварително.
                  "ЖИЗЕТ"ЕООД-в Младост до окръжна болница 02/8743106,8743162,8770182,0888756220,0898667595,0898655589- от там си взех секторна кутия за 350лв,занесох старата и ми дадоха рециклирана с 3м. гаранция

                  Коментар


                  • #10
                    До: Секорна кутия Гранд-95г.

                    Както вече писах хората в МИ-то ги рециклират за около 200 и дават гаранция 1 година!!
                    0899 шест5313нула
                    За всекиго по нещо

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                      Както вече писах хората в МИ-то ги рециклират за около 200 и дават гаранция 1 година!!
                      Благодаря,ще изчакам за тел.
                      поздрави.

                      Първоначално публикуван от krasi78 Преглед на мнение
                      "ЖИЗЕТ"ЕООД-в Младост до окръжна болница 02/8743106,8743162,8770182,0888756220,0898667595,0898655589- от там си взех секторна кутия за 350лв,занесох старата и ми дадоха рециклирана с 3м. гаранция
                      Какъв беше проблема на старатаНовата колко време я караш и имал ли си проблеми с нея
                      Последно редактирано от Чавдар (V93); 27-01-08, 21:17. Причина: Сливане

                      Коментар


                      • #12
                        До: Секорна кутия Гранд-95г.

                        Първоначално публикуван от koman4i Преглед на мнение

                        Благодаря,ще изчакам за тел.
                        поздрави.



                        Какъв беше проблема на старатаНовата колко време я караш и имал ли си проблеми с нея
                        прескочих една мантинела и бях скършил оста дето излиза от кутията,взех я миналата седмица но джипа ми още е на ремонт и не съм пробвал как е с нея

                        Коментар


                        • #13
                          До: секорна кутия гч-95г.

                          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                          Ще ти напиша телефон,но понеделник или вторник щото визитката е някъде в работата ми!
                          Здрасти,какво става с номера.?
                          Последно редактирано от koman4i; 29-01-08, 20:16.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Секорна кутия Гранд-95г.

                            Извинявай колега,но в софия работния ден е към 15-16 часа ,та не сколасах!Номера е 0899800162,ачовека е Румен!Кажи му че се обаждаш от името на митко с БАГЕРА и проблеми няма да има!Просто му кажи,че си от фирма ЕКОГЕО,дето е правил ремонт на богера!!!!Това ще проработи!!!
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • #15
                              До: Секорна кутия Гранд-95г.

                              Благодаря ти много!!!Остава аз да почерпя.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X