Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WJ 2.7 CRD 2004 г. Изчезнаха мигачите и светлените за задна скорост.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • WJ 2.7 CRD 2004 г. Изчезнаха мигачите и светлените за задна скорост.

    Здравейте колеги, на Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 CRD 2004 г. ми изчезнаха мигачите и светлините за задна скорост, друго всичко си работи включително и аварийните. Проверих всички бушоните няма изгорели. Намирам схема с описание на бушоните, но не намирам точно кой бушони са за мигачите. Проверихме релето за мигачите и няма студена спойка. Ако можете да ме насочите къде да търся проблема много ще съм ви благодарен.
    Последно редактирано от ivankemilev; 18-10-19, 20:57.
    Jeep Grand Cherokee WG 2.7 CRD 2004 Facelift
    Моят канал: https://www.youtube.com/channel/UCtDVShnVmcfYEPWh8igsSNg?view_as=subscriber

  • #2
    От: WJ 2.7 CRD 2004 г. Изчезнаха мигачите и светлените за задна скорост.

    От една седмица и на мой феро му стана същото.бушони здрави леле, ключ всичко е ок.няма мигачи.дано някой каже тайното лечение.

    Коментар


    • #3
      От: WJ 2.7 CRD 2004 г. Изчезнаха мигачите и светлените за задна скорост.

      Проверете предпазител #20 в малкото табло с предпазители до буксата за диагностика
      Еди Рангелов : 0885 088 444
      Няма незаменими има незабравими хора !!!

      Коментар


      • #4
        Проверих предпазител № 20 и беше изгорял, като го смених всичко си проработи, но като включа на задна пак гори бушона. Бях сложил LED крушки за задна скорост и се оказа, че проблема е в тях, защото ги смени с нормалните и спря да ми гори бушона.
        Jeep Grand Cherokee WG 2.7 CRD 2004 Facelift
        Моят канал: https://www.youtube.com/channel/UCtDVShnVmcfYEPWh8igsSNg?view_as=subscriber

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X