Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цветомузика на таблото на Jeep WK

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Цветомузика на таблото на Jeep WK

    Здравейте!

    От известно време по време на движение ми светват всички уреди на таблото. Светват, изгасват, светват, изгасват. Понякога го прави 2-3 пъти и спира, понякога е повече пъти и тогава на борда изписва "SERVICE ELEC BRAKE SYSTEM". След гасене и палене надписът изчезва. Като, че ли най-често се случва на лошо път с много друсане, но понякога го прави на равен асфалт.
    Супер дразнещо е.
    Има ли някой идея откъде да започна. Преполагам е лош контакт някъде, но къде? В тая кола има стотици метри кабели...
    Приемам идеи как да разбера къде е проблмът.
    Jeep Grand Cherokee WK2 6,4 SRT

  • #2
    От: Цветомузика на таблото на Jeep WK

    Смени си клемореда.
    Най ме е страх от хора без мечти...

    Коментар


    • #3
      От: Цветомузика на таблото на Jeep WK

      И моя го прави от време на време. Има сервизна акция за това дори.
      WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

      Коментар


      • #4
        От: Цветомузика на таблото на Jeep WK

        Моят джип го правеше същото. Колегата е прав - има сервизна акция за това. Проблемът се изразява в конструктивен дефект на ключалката - слаб контакт, възможност колата да се самоизключи в движение. Подменят запалителният механизъм с нов. Процесът отнема около 2 месеца (поне при мен беше толкова). За моят джип имаше и firmware update на скоростната кутия (отново сервизна акция). Нищо не се заплаща, отиваш в БалканСтар и правят проверка спрямо номера на рамата ти. Дори сам можеш да си потърсиш инфо, спрямо рамата, какви сервизни акции има за твоята кола.

        Действай бързо, защото си представи какво ще стано ако колата ти се самоизключи в джижение.....

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X