Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BBK (Big Brake Kit) за Вранглер JKU

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: BBK (Big Brake Kit) за Вранглер JKU

    Благодаря много на всички!

    Понеже май нещата клонят на към купуване отвъд океана, ще посъбера пари и полека лека ще тествам поръчване първо с един МЦ и Буустер и останалите тежки неща после, надявам се да спестя поне 40-50% от цената на която ми се оферират нещата тук в Европа.

    А някой знае ли за европейски производители, примерно немски, полски, чешки или италиански на такива китове, конкретно визирам - дискове, накладки, калипъри?
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #17
      От: BBK (Big Brake Kit) за Вранглер JKU

      Mopar MC + Booster Kit местния дилър обеща да ми го докара на не лоша цена от Италия.

      ББК на Мопар обаче го няма наличен през Фиат, в ибей нещо пак не ми харесва как го оферират, още събирам мнения и оферти, ще споделя когато натисна спусъка.
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #18
        От: BBK (Big Brake Kit) за Вранглер JKU

        Brembo имат такива ъпгрейд китове но са в пъти по-скъпи , като публикувах линка видях такива но ми се уплаши окото .

        https://www.extremeterrain.com/bremb...lack-0717.html
        Еди Рангелов : 0885 088 444
        Няма незаменими има незабравими хора !!!

        Коментар


        • #19
          От: BBK (Big Brake Kit) за Вранглер JKU

          Първоначално публикуван от edirangelov Преглед на мнение
          Brembo имат такива ъпгрейд китове но са в пъти по-скъпи , като публикувах линка видях такива но ми се уплаши окото .

          https://www.extremeterrain.com/bremb...lack-0717.html
          Еди, иде зима бе брат, от къде хиляди евраци за спирачки аз гледам да съм под четирицифрена сума или мъъъничко над нея, Брембо, ще почакат докато си вдигна дохода още 3-4 пъти

          Сега шегата на страна, дилъра ми обеща цена £1200 Mopar ББКит оригинален, обаче ако го доствят, щото в момента не е наличен, той спомена, че може да пусне специална поръчка да проверят всички складове/дилършипи из Европа и да издирят нещо останало някъде.

          Ако ли не, оригинален Мопарски МЦ + Буустер в комбинация на ТераФлекс ББКит(преден) за около 1000 евра + заден на ТераФлекс за около 400 евра, това на ТераФлекс без пазарлък, може и да успя да сваля някой друга цифричка барем стигне за Дот5 и за шипинга...

          Имам усещането, че ТераФлекс МЦ кита, ползват китайската сглобка на Кроун/РТ Офроуд и т.н. което не ме кефи, някой има ли наблюдения върху марката ТераФлекс, читави ли са или просто брандирани китайци???
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #20
            От: BBK (Big Brake Kit) за Вранглер JKU

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Още размисъл да ти вкарам - погледни и тия на STOPTECH,като цена не ги знам как са,но като качество са 6
            Абсолютно безкомпромисни продукти правят STOPTECH. Смених Brembo със STOPTECH и вече сигурно девети живот живея.
            За автора на темата едно образователно клипче какво точно вършат спирачките.

            Коментар


            • #21
              От: BBK (Big Brake Kit) за Вранглер JKU

              Дублирано мнение.
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • #22
                От: BBK (Big Brake Kit) за Вранглер JKU

                Той Теао не случайно пее за кит от СРТ като евтин вариант ама....
                На това какво му е?
                https://www.ebay.com/itm/OEM-Disc-Brake-Caliper-Brembo-Red-Front-Kit-Pair-Set-of-2-for-Grand-Cherokee-SRT/371645795535?epid=1660371644&hash=item5687d0cccf:g:dLsAAOSwiBJaKH46&vxp=mtr

                https://www.ebay.com/itm/2006-CHRYSL...ZXUei7&vxp=mtr

                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • #23
                  От: BBK (Big Brake Kit) за Вранглер JKU

                  Скьпо е

                  750 долара само апаратите,кит аз наричам нещо което кьм тия апарати има дискове и накладки,че и нови маркучи
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #24
                    От: BBK (Big Brake Kit) за Вранглер JKU

                    Затова пресметливите първо мерят,после дебнат из ибея.Има вариант да се нагласят нещата и за по-малко пари.
                    Изпадат апарати и от поршета и разни други бегачки като после могат да се комплектоват с подходящите дискове и накладки.
                    Обаче цялата тая процедура без пари няма да стане.То не е и това идеята.Идеята е че за парите на уж "болт он" кит може да се нагласи нещо дето е далеч по-добро.
                    Иначе и аз знам с плика от билата пълен с евра до горе да заръчвам 15 инчови от тия дет Кинекса ги хвали ама ми идат нещо къси чорапите за тях.
                    Няма страшно в умирачката...
                    Страшното е да си жив!...

                    Коментар


                    • #25
                      От: BBK (Big Brake Kit) за Вранглер JKU

                      Мерси много на всички за съдействието.

                      Кинекса знае кой да хвали, и аз знам, тия СтопТек(търговското им име) всъшност са една фирма, която прави спирачки за поне още една торба известни "марки", който иска да знае повече по темата има гугъл

                      Моята идея не е да спестя пари, първа цел искам Болт Он кит, втора цел да не платя двойно на цената на този ББКит, примерно за нещо струващо 1000 долара не искам и не бих платил 2000+ паунда, а горе долу минимум толкова искат в Европата.

                      Трето, ако може този ББК да е масов, тоест и в бакалията да мога да си взема наклатки, маркучи, болтове, бутала и т.н. Мопарския и ТФ и Китайските отговарят на това условие.

                      Четвърто, искам този ББК поне с едини 20тина % да е по-добър от сток системата, не искам повече и не искам да е състезателен кит, това е кола за работа и детевоз. На този критерий почти всички китове от около и под 1000 долара отговарят. А и аз карам с максимум 33" гуми, за сега.

                      Попитах дали има европейски производители защото:

                      Доста от Мопар (Фиат) нещата се правят в Европа, че и ИЕ.

                      Чехия и Полша имат страхотна индустрия и правят супер много неща за автомобили, и Германия също, което ме навежда на мисълта, че има шансове за други марки ББК.

                      И те така те
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • #26
                        От: BBK (Big Brake Kit) за Вранглер JKU

                        Wilwood нямат ли вностител в UK? Имат китове за всичко дето мърда.
                        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                        Ford Fiesta 1.4 Tdci

                        Коментар


                        • #27
                          От: BBK (Big Brake Kit) за Вранглер JKU

                          Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                          Wilwood нямат ли вностител в UK? Имат китове за всичко дето мърда.
                          Ти не ме разбра вносители има на всичко дето мърда, ама цената е с поне 200-300% надценка а аз като половин шотландец и другата половина балкански циганин сърце не ми дава да плащам залудо, и ето от къде идва и темата.

                          Цена около 1000 местни пари ми се струва нормално за ББКит, ТФ е с поне 50-60% отгоре и не вклучва Буустър, на Брембо само предни калипъри са толкова и т.н.
                          Бъдете живи и здрави!

                          Коментар


                          • #28
                            От: BBK (Big Brake Kit) за Вранглер JKU

                            Значи отпада и варианта да се събере НЕ болт он комплект на парче и да се ашладиса. Аз преди време правих ББК за ибизата си,бях се спрял на апарати брембо от алфа 166 или от каквато алфа изпадне, щото са идентични с брембото на порше ,ама цената им е друга. Отделно си взех армирани маркучи с тефлоново покритие от Папето за смешни пари(по-евтини от заводските), рейсингова спирчна течност на мотул. Така и не намерих навреме апарати от алфа , но си взех от ауди С2. Получи се много приятно спиране. В комбинация с дискове и накладки EBC, направо се хапеше волана.
                            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                            Ford Fiesta 1.4 Tdci

                            Коментар


                            • #29
                              От: BBK (Big Brake Kit) за Вранглер JKU

                              Преди малко ми писа един представител на СтопТек/Центрик и май ще опитаме да ашладисаме нещо с повишена производителност от тук таме на хубави цени, ще пиша когато имам развитие и ако някой има готово решение да сподели моля
                              Бъдете живи и здрави!

                              Коментар


                              • #30
                                От: BBK (Big Brake Kit) за Вранглер JKU

                                Кравата се оказа мъжка Центрик/СтопТек НЕ предлагат готови решения за Вранглер 2007+, тоест нямат усилени спирачни системи, имат стандартни размери всичко и на добри цени ама аз искам усилени/големи.

                                Още търсим варианти ама май нещата все отиват на ТераФлекс и Кроун/Китайски щото в този ценови диапазон ...
                                Бъдете живи и здрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X