Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заключени ключове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Заключени ключове

    Здравейте,

    Баща ми има Grand Cherokee, което днес до като миел му цъкнал нещо(и той не може да обясни какво) на предна дясна врата. При което, някак(аз поне не зная как) колата се оказала заключена с ключовете на таблото.
    Какви са вариантите за вадене на нов ключ? Дали само по вин номер ще може да бъде изваден от Балкан Стар? Има ли някакви други алтернативи невключващи чупене на прозорец или ключалка.

    Благодаря предварително!

  • #2
    От: Заключени ключове

    Първоначално публикуван от penjurov Преглед на мнение
    Здравейте,

    Баща ми има Grand Cherokee, което днес до като миел му цъкнал нещо(и той не може да обясни какво) на предна дясна врата. При което, някак(аз поне не зная как) колата се оказала заключена с ключовете на таблото.
    Какви са вариантите за вадене на нов ключ? Дали само по вин номер ще може да бъде изваден от Балкан Стар? Има ли някакви други алтернативи невключващи чупене на прозорец или ключалка.

    Благодаря предварително!
    Извикайте си ключар,който да ви отвори колата,аз миналата година така се бях заключил зимата,20 тина лева ми взе за да отвори колата и така.
    Фиат Мареа 1.8 113 кончета
    Хюндай Теракан 2.9 150 кончета

    Коментар


    • #3
      От: Заключени ключове

      Какъв е Черока?
      Понеже старите е така се отварят:
      https://www.youtube.com/watch?v=3uYXGUu5ZOI

      Или ако има някъде лостче да се дръпне, с телена закачалка от химическо чистене се прави кука, кварва се между вратата и уплътнението и се дърпа. На доста от колите, дето съм имал, първата ми работа след купуване е да скрия някъде под бронята една закачалка...че тоя номер, дето баща ти си го е правил, съм си го правил десетки пъти...
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #4
        От: Заключени ключове

        Случвало ми се е. Решението с ключарите е следното:
        - Идват от спешната ключарска помощ!, вкарват апарат за кръвно налягане от старите, между вратата и тавана, помпат разчекват отгоре, после бъркат с телове и куки през дупката или към вътрешните дръжки на вратите, или ти свалят стъклото ако докопат копчето, дори има и магьосници, дето въртят ключа на неутрална позиция с тела, гасят колата и го вадят през дупката . Цялото това удоволствие ми струваше 100лв първия път, а втория 80лв / съвсем друг човек от друга фирма дойде и направи същата процедура с телта и апарата /. Явно сегашните ключари така работят, множко ми се видяха паричките, ама мъжко %упе един път се такова.
        Сега съм си купил и апарат за кръвно, че и тел имам )).
        Дано да съм помогнал с описанието на технологичния процес на "ключарите", че да спестиш малко парички.
        Ако е така обърни ги в бира и пий една за мое здраве - Успех

        Коментар


        • #5
          От: Заключени ключове

          Благодаря Ви, точно така и направихме. Ключар от София, който отвори колата за 0 време Удоволствието струваше 100 лв, което е добре, предвид че измина към 80 км в посока.

          Поздрави и лека вечер!

          Коментар


          • #6
            От: Заключени ключове

            И защо апарат за кръвно, като в Лидъла пускат подходящи надувни възглавнички, по 14 кинта два броя. А без тел със ухо в жило трудно се минава.
            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

            Коментар


            • #7
              От: Заключени ключове

              Поне десет пъти сме заключвали служебния Форд,по едно време ключаря ни беше нещо като пилотна кола.И той работи с апарат за кръвно
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #8
                От: Заключени ключове

                То един апарат за кръвно е 30-40 лева. Струва си човек да си купи-хем ще си отключва колата хем ще си мери кръвното.
                Аз и без това трябва да си купувам.
                Поздрави!
                Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                Коментар


                • #9
                  От: Заключени ключове

                  Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                  То един апарат за кръвно е 30-40 лева. Струва си човек да си купи-хем ще си отключва колата хем ще си мери кръвното.
                  Аз и без това трябва да си купувам.
                  Поздрави!
                  То и ние си купихме,но всеки път оставаше "заключен" в колата.
                  Проблема го решихме,като изкарахме 7 ключа
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #10
                    От: Заключени ключове

                    Ключара знае - Апарат за кръвно, понеже са по-здрави от всяка надуваема възглавничка за 14лв.
                    Освен това, ако му стане лошо от цената на услугата на човека, може по спешност ключаря да измери кръвното на пострадалия и така ще вземе още 20-30лв за услугата.
                    Сега сериозно : Нямам представа човек, но и двата пъти идваха с такъв апарат / дори ако не се лъжа беше от соц време още /

                    Коментар


                    • #11
                      От: Заключени ключове

                      За това говоря: почти като апарата е, но е тънко.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1523474698835image.jpg
Прегледи:1
Размер:154.5 КБ
ID:5785663

                      Надува се 50-60 мм, вдига 135 кг (пробвано на 150- държи), р-ри 150/150 мм.
                      И го видях у моят ключар, преди да го купя.
                      С комплекта от 2 си вдигам и центровам без проблем s- шибъра на бетонпомпа за вкарване на лагерите.
                      Последно редактирано от dedoKoko; 11-04-18, 21:35.
                      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                      Коментар


                      • #12
                        От: Заключени ключове

                        Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                        За това говоря: почти като апарата е, но е тънко.

                        [ATTACH=CONFIG]954050[/ATTACH]

                        Надува се 50-60 мм, вдига 135 кг (пробвано на 150- държи), р-ри 150/150 мм.
                        И го видях у моят ключар, преди да го купя.
                        С комплекта от 2 си вдигам и центровам без проблем s- шибъра на бетонпомпа за вкарване на лагерите.
                        И това къде го продават????
                        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                        Коментар


                        • #13
                          От: Заключени ключове

                          Възглавничката предполагам, ще свърши работа също, но апарата за кръвно според мен се надува повече, контактува на по-голяма площ, по-здрав е като материя и може да свърши работа и за друго после. Всеки сам преценява естествено, но това е начина на отваряне.
                          Аз първия път, като се заключих и викнах ключар си представих как ключаря идва, вади една торбичка със шперцове и започва да отваря ключалката, а вместо това на два пъти ми чекнаха вратите
                          Последно редактирано от overstorm; 11-04-18, 21:42. Причина: грешка в дума

                          Коментар


                          • #14
                            От: Заключени ключове

                            Взето от рекламираният от Ронин магазин (Лидълчето де) преди 2-3 месеца.
                            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                            Коментар


                            • #15
                              От: Заключени ключове

                              Първоначално публикуван от overstorm Преглед на мнение
                              ...
                              Сега съм си купил и апарат за кръвно, че и тел имам )).
                              ...
                              А къде ги държиш, в колата, у вас, или си ги тъпчеш по джобОвете ?!

                              ... а вместо телени закачалки под купето, там просто може да сложите резервен ключ !
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X