Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам да си купя jeep

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Искам да си купя jeep

    Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
    Т... тва си е примитивно, двигателите са отдавна с по два вала, 4,5 клапана, че и с променливи фази. Давай пак към уикито да разбереш кво съм написал, знам че ти звучи като китайски. Абе кво да говорим - поредния американски боклук.
    Колкото повече, толкова повече... проблеми "Амеркански боклук", нали, щото не се разваля и няма как да ти кацне със свалени гащи у сервиза, както правят ония с многото валове и многото клапани, нъл тъй?
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #77
      От: Искам да си купя jeep

      Първоначално публикуван от redex Преглед на мнение
      Дядо Владо ако се включи също ще е полезно. .
      Според дядо джипка се избира като собствена съпруга. Първо да ти грабне сърцето, после като влезеш в нея да те накефи........и да имаш пари да си я поддържаш
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #78
        От: Искам да си купя jeep

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Колкото повече, толкова повече... проблеми "Амеркански боклук", нали, щото не се разваля и няма как да ти кацне със свалени гащи у сервиза, както правят ония с многото валове и многото клапани, нъл тъй?
        Хахаха, на мен У сервИзо ми кацат директно американчета, да си купуват can-bus симулатори. И не само те - енгилизи, шпанаци, любимите ти руснаци, украинци, португези, чалми от сауди арабия, латиноси от Еквадор, аржентинци, нигерийци- помня му името-Мазуба Хамосунде. Тва съседните балканци не ги и броя. На повечето ги пращаме с куриери, но американчето предпочете да си фане аеропланя и да ми дойде на нозе У Владо Тричков. Та така за моята компетентност. Твоята я знаем - празни приказки. А по темата - това си е кенеф, несравним като технология и качество на изработката с немските и японски машини.
        0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
        Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
        Суперскан България www.decbg.com
        Машинно почистване на DPF/FAP филтър

        Коментар


        • #79
          От: Искам да си купя jeep

          Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
          Хахаха, .... А по темата - това си е кенеф, несравним като технология и качество на изработката с немските и японски машини.
          Тука супер развесели публиката.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #80
            От: Искам да си купя jeep

            Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
            ....
            Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
            .....
            Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
            Напротив, италиански е.
            WK и Wk ІІ са напълно различни
            П.П. Заради това малко "нахраних" Слоутравелера" та още ме и срам

            Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
            Емо, 3.0 литров ВМ няма в тези коли!
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #81
              От: Искам да си купя jeep

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Тука супер развесели публиката.
              Нали. Кофти тръпка, ама ко да прайш.
              0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
              Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
              Суперскан България www.decbg.com
              Машинно почистване на DPF/FAP филтър

              Коментар


              • #82
                От: Искам да си купя jeep

                Ей, младежи, слушайте дядо...много е важно...
                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                .... джипка се избира като собствена съпруга.... като влезеш в нея да те накефи.....
                мисля, да зема а се замисля...

                Коментар


                • #83
                  От: Искам да си купя jeep

                  Дедо е много прав! Към създателя на темата - харесваш, влизаш и подготвяш портфейла. Аз бях така. Може да се нахендрих зле, но ми харесва машината и каквото и да ми струва ще я поддържам. Няма ли любов, нещата не вървят
                  JEEP Liberty 2.8CRD Limited 2005

                  Коментар


                  • #84
                    От: Искам да си купя jeep

                    Не търси мнения какво да купиш във форуми! Може малко да си помогнеш ако някои спомене познати проблеми при конкретните модели и дали са трудоемки и скъпи за оправяне. С останалите писания във форумите, може да те изкарат, че си негер марсианец прелетял гол до земята, на който му е време да си пререже всичко.
                    Ако те кефи някоя кола, гледаш, караш и купуваш. Ако не те изкефи следващите месеци, продаваш и се мяташ на нова цел.

                    За "компетентните", VM в Jeep има до 2001- ва и от 2011- та в WK2, като втория е доста по- сполучлив от предишния.
                    R 727cc BB KIT
                    ZJ V8
                    WK2 V6

                    Коментар


                    • #85
                      От: Искам да си купя jeep

                      Моето 2.8CRD е VM и е 11.2005-та.
                      JEEP Liberty 2.8CRD Limited 2005

                      Коментар


                      • #86
                        От: Искам да си купя jeep

                        Първоначално публикуван от ARTU73 Преглед на мнение
                        Моето 2.8CRD е VM и е 11.2005-та.
                        По-горе става дума за дизелите при Гранд Чероки.
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • #87
                          От: Искам да си купя jeep

                          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                          По-горе става дума за дизелите при Гранд Чероки.
                          А темата беше за?
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #88
                            От: Искам да си купя jeep

                            Здравейте колеги,

                            Понеже темата е за Jeep, искам да попитам за мнението ви Jeep renegade Limited, 2017 година, бензин, автоматик, 140кс, на малко километри. Ще се ползва основно за дълги пътувания и малко градско, без да се ходи по поляни и гори.
                            Благодаря предварително на всеки който сподели полезна информация.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Искам да си купя jeep

                              Първоначално публикуван от svesim Преглед на мнение
                              Здравейте колеги,

                              Понеже темата е за Jeep, искам да попитам за мнението ви Jeep renegade Limited, 2017 година, бензин, автоматик, 140кс, на малко километри. Ще се ползва основно за дълги пътувания и малко градско, без да се ходи по поляни и гори.
                              Благодаря предварително на всеки който сподели полезна информация.
                              Никой във форума май няма такова, ти ще бъдеш първи
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • #90
                                От: Искам да си купя jeep

                                Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
                                Вземи си дизел 3,0 CRD s 250 коня и 570 Нм въртящ момент. Родих се с тая машина. разходът ми е 8 дизел извънградско, а в града е 10. Кутията е 8-степенна на ZF, пък нека VM мотори са лоши двигатели.А за екстрите,които ти предлага американския автомобил, няма да говорим. Не се занимавай с бензин и газ, спестяваш от едно място и инвестираш на друго после.
                                За какъв модел става въпрос?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X