Обява

Свий
Няма добавени обяви.

JEEP 2.5 Бензин?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • JEEP 2.5 Бензин?

    Колеги, къде има коментар за този модел?

    Доколкото виждам дизела на JEEP не e на почит, така че съм се насочил към бензина.

    До коя година JEEP Чероки e с карбуратор? Какво е окаването, слаби места, може ли малко повече инфо.....

    Благодаря Ви предварително!
    УАЗ 469Б & LR DISCOVERY II

  • #2
    До: JEEP 2.5 Бензин?

    Има 10 страници изписани тук, вземи първо ги прочети после ще питаш конкретни неща.
    Прочети и това :http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=20978
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: JEEP 2.5 Бензин?

      offtopic:

      Колега janissary,

      Прави ми впечатление, че сте открили има-няма 5-6 теми със запитвания и сравнения на най-различни модели и марки. Не е лошо, явно Ви е необходимо да добиете първоначана представа и да избистрите това, което ви трябва и искате да купите. Би било много добре да прочетете повече за моделите, които Ви интересуват и да бъдете по-конкретен във въпросите си.

      Коментар


      • #4
        До: JEEP 2.5 Бензин?

        Извинявам се че ползвам темата на колегата, но ме интересуват някои неща които не можах да открия . Заинтересован съм как се държи този модел на магистрала, имам в предвид каква скорост може да потдържа, също какъв е приблизителния разход в цифри в градски и извън градски цикъл, това е информацията която ме интересува, благодаря на всички предварително за помоща!

        Коментар


        • #5
          До: JEEP 2.5 Бензин?

          120 поддържа ама с зор по равното. За изпреварвания - само с много ряз на трета. Иначе в града гори малко 12-14 газ при правилно регулирана газова и стандартни гуми. На извънградско при 120 гори пак толкова - слабичък му идва двигателя...
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            До: JEEP 2.5 Бензин?

            Първоначално публикуван от janissary Преглед на мнение
            Колеги, къде има коментар за този модел?

            Доколкото виждам дизела на JEEP не e на почит, така че съм се насочил към бензина.
            Дизелът не е на почит в ТОЗИ форум. Не е странно: дизелите при този модел са рядкост. Най-разпространени са 5 - 6 литровите бензинки, затова и те са най-добри. Просто никой няма да критикува собствения си избор.
            На почит още повече са Порше кайен. Култова марка...

            Коментар


            • #7
              До: JEEP 2.5 Бензин?

              Първоначално публикуван от Welcome Преглед на мнение
              Дизелът не е на почит в ТОЗИ форум. Не е странно: дизелите при този модел са рядкост. Най-разпространени са 5 - 6 литровите бензинки, затова и те са най-добри. Просто никой няма да критикува собствения си избор.
              На почит още повече са Порше кайен. Култова марка...
              Колега нещо си в огромна грешка тук

              Коментар


              • #8
                До: JEEP 2.5 Бензин?

                Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
                тук
                ???

                Коментар


                • #9
                  До: JEEP 2.5 Бензин?

                  Първоначално публикуван от Welcome Преглед на мнение
                  Дизелът не е на почит в ТОЗИ форум. Не е странно: дизелите при този модел са рядкост. Най-разпространени са 5 - 6 литровите бензинки, затова и те са най-добри. Просто никой няма да критикува собствения си избор.
                  На почит още повече са Порше кайен. Култова марка...
                  Тук колегите дават много точно определения за конкретни марки и модели в случая JEEP ползват 2.5 на VM който за нищо не става, знам го от личен опит на вояджер а на по-голямо купе не ми се мисли. Така че тук можеш да получиш много по точна и вярна иформация от което и да е списание за автомобили.
                  А това дет си го написал за кйена незнам как да го определя, намери само едно изречение в което го хвалят тук във форума и те черпя каса бира

                  Коментар


                  • #10
                    До: JEEP 2.5 Бензин?

                    Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
                    А това дет си го написал за кйена незнам как да го определя, намери само едно изречение в което го хвалят тук във форума и те черпя каса бира
                    В някой друг форум, възможно на блондинки, ще хвалят кайен и ще хулят тъпия джип. Аз затова не гледам къде кое е на почит, дори не чета списания и не гледам телевизия.

                    Коментар


                    • #11
                      До: JEEP 2.5 Бензин?

                      Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
                      2.5 на VM който за нищо не става, знам го от личен опит на вояджер
                      От 2.5 на VM ли нищо не става, или от твоя личен опит, или от вояджер?

                      Коментар


                      • #12
                        До: JEEP 2.5 Бензин?

                        Първоначално публикуван от Welcome Преглед на мнение
                        От 2.5 на VM ли нищо не става, или от твоя личен опит, или от вояджер?
                        По ясен и конкретен не мога да бъда, а ако мислиш че от моя личен опит нищо не става значи съм се хабил напразно да ояснявам за да спестя грешки на някои който не заслужава.

                        Успех
                        Последно редактирано от Явор; 20-01-08, 22:10.

                        Коментар


                        • #13
                          До: JEEP 2.5 Бензин?

                          Жалко, че си пренебрегнал Chrysler да споделиш своите крайни изводи, или те са пренебрегнали да се вслушат в тях

                          Коментар


                          • #14
                            До: JEEP 2.5 Бензин?

                            2,5 бензин - едвам върви и харчи 12 - 18.
                            2,5 ТД - ами най доброто определение е ... недо*бка
                            Зима иде

                            Коментар


                            • #15
                              До: JEEP 2.5 Бензин?

                              Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                              2,5 бензин - едвам върви и харчи 12 - 18.
                              2,5 ТД - ами най доброто определение е ... недо*бка
                              Харчи 12-18 (ама 18 с голяяяяяма мъка) газ колега. Съвсем реално е на извънградско при 90-100 да гори 10 газ. Така че си е добре от към разход. Че не върви - вярно е.
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X