Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за накладки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за накладки

    Здравейте колеги,

    Дайте съвет към какви накладки да се насоча, нормално, всекидневно каране и да ги има в бг.

    На 2 места съм питал и ми дават като опции,някакви полски, TRW, Textar и Bosch.

    Последните за пръв път чувам че правят и накладки.

    Колата е от подписа ми
    WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

  • #2
    От: Съвет за накладки

    Тук пробва ли да питаш?
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=43470
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за накладки

      Да, питах
      WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

      Коментар


      • #4
        От: Съвет за накладки

        Първоначално публикуван от tonizdravkov Преглед на мнение
        Колата е от подписа ми
        Ох, и аз имам същите проблеми - на два пъти купих накладки "Monroe" (тука няколко майстора се облещиха и викат, че за пръв път виждат такива), ама чрез joro_cska, който вдигна ръце вече от такива поръчки. Не знам кога ще свършат, но не смея да поръчвам кво да е, щото на другия ми "Jeep" в подписа тракане и чаткане се появи със смяна на накладките и изчезна с изхвърляне на така сменените и слагане на "Monroe".
        По всички сайтове в описанията на накладките има графа "система" и дават или "Akebono", или "Kelsey-Hayes", а не можах да разбера на мойто "Хеми" каква аджеба система са спирачките - никъде по build-sheet-ове и каталози по VIN не излиза. На апаратите пише "Jeep", докато на "Liberty"-то ми на апаратите пише "Bosch", та там работата е по-лесна.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          От: Съвет за накладки

          Моя Гранд е различен,като модел,но карам само с TRW и съм доволен.
          Grand Cherokee WJ
          Dodge Caliber
          E 430 4-matic-T(S210)
          GLK

          Коментар


          • #6
            От: Съвет за накладки

            поръчах TRW, ще видим какво ще излезне, 85лв ще ги прежаля ако не ми харесат
            WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

            Коментар


            • #7
              От: Съвет за накладки

              Първоначално публикуван от tonizdravkov Преглед на мнение
              поръчах TRW, ще видим какво ще излезне, 85лв ще ги прежаля ако не ми харесат
              Откъде ги поръча (ако може линк или адрес на лично съобщение), че аз по българските сайтове все от 107 лв. нагоре намирам?
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #8
                От: Съвет за накладки

                Ferodo и Brembo на прилични цени излизат в юкейския ебай...
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • #9
                  От: Съвет за накладки

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Откъде ги поръча (ако може линк или адрес на лично съобщение), че аз по българските сайтове все от 107 лв. нагоре намирам?
                  М'да Тони Здравков се направи на луд, въпреки, че е влизал в темата след като го попитах
                  Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                  Ferodo и Brembo на прилични цени излизат в юкейския ебай...
                  Аз по принцип отдавна си пазарувам от немците "авточастионлайн24.бг", навремето намерих супер-евтин радиатор за "Либи" при тях, сега си погледнах старите поръчки, оказа се, че преди две години съм купил накладки "Бош" от тях за "Хемито" по 50 BGN комплекта, сега се сетих, че едните накладки "Монро" съм ги взимал за "Либито", а другите за "Хемито" преди 4 години, т.е. сега карам "Хемито" с накладки "Бош" ... Еми, пак си поръчах такива... профилактично.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #10
                    От: Съвет за накладки

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    М'да Тони Здравков се направи на луд, въпреки, че е влизал в темата след като го попитах

                    Аз по принцип отдавна си пазарувам от немците "авточастионлайн24.бг", навремето намерих супер-евтин радиатор за "Либи" при тях, сега си погледнах старите поръчки, оказа се, че преди две години съм купил накладки "Бош" от тях за "Хемито" по 50 BGN комплекта, сега се сетих, че едните накладки "Монро" съм ги взимал за "Либито", а другите за "Хемито" преди 4 години, т.е. сега карам "Хемито" с накладки "Бош" ... Еми, пак си поръчах такива... профилактично.
                    E, 50 кинта си е перфектна цена - няма да мога да ти я подобра
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • #11
                      От: Съвет за накладки

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      Тук пробва ли да питаш?
                      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=43470
                      Първоначално публикуван от tonizdravkov Преглед на мнение
                      Да, питах
                      Не можах да намеря кога ме е питал колегата, но е възможно разбира се...
                      Иначе цената на TRW e подобна, а точно в момента и даже малко по-ниска. Освен това имам и доста по-евтини варианти, които никак не са лоши.
                      ПП: това с отстъпката за форума де
                      Последно редактирано от niki p; 22-05-17, 18:46.
                      http://www.nakladkibg.com
                      накладки, спирачни дискове, съединители

                      088 8613380

                      Коментар


                      • #12
                        От: Съвет за накладки

                        Не съм питал аз директно, но предположих че майстора който ми прави колата е питал, защото от теб ми е пазарувал и друг път (ако става дума за магазина на Любляна).

                        Имаш лично боголюбе
                        WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

                        Коментар


                        • #13
                          От: Съвет за накладки

                          Аз точно от колегата от форума взех TRW, предни на цена 85лв, доволен съм но мисля, че можеше и по-добри да са.Задните ги смених скоро, нямаше време за поръчки, беше ми затегнал единия апарат и ги смених при познат за 40лв комплекта, като марка бяха Brembo.Общо взето не съм доволен как спира WJ 4.7 H.O

                          Коментар


                          • #14
                            От: Съвет за накладки

                            Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                            Ferodo и Brembo на прилични цени излизат в юкейския ебай...
                            Аз сложих Brembo отзад,голямо свирене.Ако имаш избор не взимай такива,приятелски съвет
                            Лесно беше само вчера
                            Jeep Cherokee - Liberty 3.7
                            Fab Fours Legend
                            Nissan Terrano II 2,4

                            Коментар


                            • #15
                              От: Съвет за накладки

                              А пък аз си мислех,че съм уникален със свирещо Brembo отзад

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X