Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep grand cherokee 3.0 crd проблеми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Jeep grand cherokee 3.0 crd проблеми

    Американски форум - задаваш въпрос- отговарят ти
    Руски форум - задаваш въпрос- отвръщат ти с въпрос
    Български форум - задаваш въпрос - скачат да ти обясняват колко си тъп...
    ...
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #17
      От: Jeep grand cherokee 3.0 crd проблеми

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      ...
      A'бре Клета Майко Българио и аз знам един познат приятел на баща ми в Германия (Фридрих Мюлер) които има авто сервиз и мога да кажа че наистина е много добър майстор, ама е в Германия. Та колегата ако иска да прескочи до там.

      Коментар


      • #18
        От: Jeep grand cherokee 3.0 crd проблеми

        Аз пък не разбрах каква е всъщност джипката?Ако е 3 литра дизел след 2005г.както си мисля,и ги има тези симптоми,мога да си представя на какво прилича.
        И само с идеи няма как да стане.
        Grand Cherokee WJ
        Dodge Caliber
        E 430 4-matic-T(S210)
        GLK

        Коментар


        • #19
          От: Jeep grand cherokee 3.0 crd проблеми

          Щом пише, че 'пишело разход 20' навярно е доста старичка машина.. Но наистина без уточняване на детайлите от страна на инициатора на темата, няма как да се даде коректен съвет...

          П.С. относно 'Мястото' - администратора би трябвало да може да въведе задължително условие за попълване на това поле при регистрация... Правил съм го в друг форум и си работи добре...
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • #20
            От: Jeep grand cherokee 3.0 crd проблеми

            Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
            Аз пък не разбрах каква е всъщност джипката?Ако е 3 литра дизел след 2005г.както си мисля,и ги има тези симптоми,мога да си представя на какво прилича.
            И само с идеи няма как да стане.
            Ако няма какво да кажете по същество, недейте да остроумничите. Естествено, че 3,0 CRD е WH-модел. Това, че пише "разход 20" нищо не значи, можеше да го посъветвате как да си измери разхода. Това, че се оводнява в краката на пътника отпред значи запушена дренажна тръба / маркуче - случва се и на най-новите джипки. Това, че вие е проблем за модела - дано не съм лош пророк и да не е от задния диференциал. Щом колата е в движение, може да отиде и до Еди, и до Германия ако трябва. Но няма да му трябва. Еди ще му каже при кого да отиде ... около Дуранкулак, ако не може да дойде до него.
            Някоя друга мъдрост?
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #21
              От: Jeep grand cherokee 3.0 crd проблеми

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Ако няма какво да кажете по същество, недейте да остроумничите. Естествено, че 3,0 CRD е WH-модел. Това, че пише "разход 20" нищо не значи, можеше да го посъветвате как да си измери разхода. Това, че се оводнява в краката на пътника отпред значи запушена дренажна тръба / маркуче - случва се и на най-новите джипки. Това, че вие е проблем за модела - дано не съм лош пророк и да не е от задния диференциал. Щом колата е в движение, може да отиде и до Еди, и до Германия ако трябва. Но няма да му трябва. Еди ще му каже при кого да отиде ... около Дуранкулак, ако не може да дойде до него.
              Някоя друга мъдрост?

              Пропусна т.2.
              Grand Cherokee WJ
              Dodge Caliber
              E 430 4-matic-T(S210)
              GLK

              Коментар


              • #22
                От: Jeep grand cherokee 3.0 crd проблеми

                Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
                Пропусна т.2.
                Не съм компетентен по т.2 - нямам, не съм имал и не възнамерявам да имам дизелов джип. Може така да си шуми фамозният мРецедесов дизеляк, откъде да го знам. Бат Джорджоне има тема за обезшумяване на Wrangler - явно на всички американци с присадени дизеляци им идва в повече шума в купето.
                Що не погледнете вашите първи постове в този форум, преди да се нахвърляте така върху новия участник?
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #23
                  От: Jeep grand cherokee 3.0 crd проблеми

                  Първоначално публикуван от Алекс Десподов Преглед на мнение
                  Здравейте колеги , от скоро имам jeep grand cherokee 3,0 crd и имам няколко проблема:
                  1 огромен разход на гориво - реално 25 градско а пише 20
                  2като работи двигателя се чува доста в купето все едно е през колоните
                  3 в краката на пасажера се наводнява като вали
                  4 като го карам и нещо много вие , но предполагам че е лагер
                  Здрасти и добре дошъл във форума !
                  По т.1 този разход си е доста голям и наистина има някакъв проблем , но така е трудно да се уточни , възможните причини са много
                  Т.2 Липса на обезшумяващи кечета или някой маншон по входните отвори за ел. инсталация
                  т. 3 Виж т.2 или теч от челно стъкло
                  Т.4 Това и т. 1 се установяват от някой диагностик
                  Успех !
                  Еди Рангелов : 0885 088 444
                  Няма незаменими има незабравими хора !!!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X