Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Крушка Габарит Cherokee Liberty 3.7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Крушка Габарит Cherokee Liberty 3.7

    Здравейте колеги.Изгоря ми крушката на габарита отпред. Дайте идея как се сменя това чудо , от къде ли не бърках с ръце не става и не става.

  • #2
    От: Крушка Габарит Cherokee Liberty 3.7

    Първоначално публикуван от tsani Преглед на мнение
    Здравейте колеги.Изгоря ми крушката на габарита отпред. Дайте идея как се сменя това чудо , от къде ли не бърках с ръце не става и не става.
    То не е ли с винтчета в самия "рефлектор" на габарита, който е и мигач? Туй на американската версия, вградени във фара габарити аз нямам.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: Крушка Габарит Cherokee Liberty 3.7

      Не във фaрa е при мен

      Коментар


      • #4
        От: Крушка Габарит Cherokee Liberty 3.7

        Първоначално публикуван от tsani Преглед на мнение
        Не във фaрa е при мен
        Доколкото знам - вдигаш капака на двигателя и отвърташ отзад на фара едно като капачка, в което влизат жици - на това нещо се крепят крушките.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          От: Крушка Габарит Cherokee Liberty 3.7

          Да ама там това с отвъртането дето е е само за крушките на фаровете .По отдолу влиза габарита, с
          отделни кабели и не е в тази капачка дето се отвърта.

          Коментар


          • #6
            От: Крушка Габарит Cherokee Liberty 3.7

            Първоначално публикуван от tsani Преглед на мнение
            Да ама там това с отвъртането дето е е само за крушките на фаровете .По отдолу влиза габарита, с
            отделни кабели и не е в тази капачка дето се отвърта.
            Яснооо, това е като ония европейски "Доджове", дето, за да им извадиш акумулатора трябва да разглобиш половината кола. Почвай тогава - махаш предно колело, махаш пластмасовите подкалници, махаш съответния калник (той е на болтове, спокойно), да не забравиш да се запасиш с оригинални "Mopar"-ски клипсове (копчета) за обратно закрепване на подкалника (нищо работа, по 3,99 лв. без ДДС от "Балканстар" са бройката, трябват ти само тридесетина броя)
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #7
              От: Крушка Габарит Cherokee Liberty 3.7

              Спокойно колега нищо не трябва да разглобяваш. Стига се с ръка тая крушка отзад на фара. Няма нужда и кабела да и изключваш даже. Развиваш половин оборот и излиза цялата фасонка заедно с крушката. Гледай във фара отпред, то се вижда как се държи фасонката и колко трябва да развъртиш за да излезе.

              Коментар


              • #8
                От: Крушка Габарит Cherokee Liberty 3.7

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Яснооо, това е като ония европейски "Доджове", дето, за да им извадиш акумулатора трябва да разглобиш половината кола. Почвай тогава - махаш предно колело, махаш пластмасовите подкалници, махаш съответния калник (той е на болтове, спокойно), да не забравиш да се запасиш с оригинални "Mopar"-ски клипсове (копчета) за обратно закрепване на подкалника (нищо работа, по 3,99 лв. без ДДС от "Балканстар" са бройката, трябват ти само тридесетина броя)
                Ха ха,може така да направя

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X