Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Круиз контрол Cherokee liberty 3.7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Круиз контрол Cherokee liberty 3.7

    Здравейте.Може ли някой да ми обясни как работи това нещо(круиз контрол).Като натисна бутона и ми светва cruize на таблото .Искам да знам как да наглася желаната скорост.Благодаря.

  • #2
    От: Круиз контрол Cherokee liberty 3.7

    Първоначално публикуван от tsani Преглед на мнение
    Здравейте.Може ли някой да ми обясни как работи това нещо(круиз контрол).Като натисна бутона и ми светва cruize на таблото .Искам да знам как да наглася желаната скорост.Благодаря.
    Вляво - включваш с копче on/off, задържаш колата на скорост, каквато искаш да поддържа сама и натискаш set.
    Вдясно - ако искаш да ускори с 5 км/ч, натискаш resume/accel - на всяко натискане качва скоростта с по 5 км. С копчето coast пък сваляш скоростта със същите стъпки от по 5 км/ч. Ако пипнеш педала на спирачката, круизът се изключва. Ако искаш да се включи отново и да достигне избраната скорост, натискаш resume/accel. Ако искаш да отмениш зададената скорост - натискаш вляво в средата cancel и си избираш с педалите нова скорост, при която натискаш вляво set. Ако престанеш да ползваш круиз-контрола, натискаш вляво on/off и надписът "cruise" изчезва.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cruise.JPG
Прегледи:1
Размер:33.1 КБ
ID:5722399

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:112_0404_road_test_2004_jeep_liberty_vs_2004_kia_sorento_ex_vs_2004_suzuki_xl-7_ex_iii_17z+2004_.jpg
Прегледи:1
Размер:64.6 КБ
ID:5722401
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: Круиз контрол Cherokee liberty 3.7

      Първоначално публикуван от tsani Преглед на мнение
      Здравейте.Може ли някой да ми обясни как работи това нещо(круиз контрол).Като натисна бутона и ми светва cruize на таблото .Искам да знам как да наглася желаната скорост.Благодаря.
      И се включва от 60 км/ч.

      Коментар


      • #4
        От: Круиз контрол Cherokee liberty 3.7

        Първоначално публикуван от matorsko6 Преглед на мнение
        И се включва от 60 км/ч.
        И се самоизключва (не иска да се включва) над 170 км/ч.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          От: Круиз контрол Cherokee liberty 3.7

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          И се самоизключва (не иска да се включва) над 170 км/ч.
          Интересно. Не съм го пробвал над 160 в интерес на истината. Явно братята американци (или европейци) са решили да ни увардят живи на всяка цена
          А къде реално може да се поддържа достатъчно дълго такава скорост без намеса на спирачки?
          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

          Коментар


          • #6
            От: Круиз контрол Cherokee liberty 3.7

            Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
            Интересно. Не съм го пробвал над 160 в интерес на истината. Явно братята американци (или европейци) са решили да ни увардят живи на всяка цена
            А къде реално може да се поддържа достатъчно дълго такава скорост без намеса на спирачки?
            Никъде в Клета Майка. Но и със 100 не можеш да караш повече от 2-3 минути, все ще настигнеш някой камион с 80-90 по магистралата, а отляво фърчат с по 200 и не можеш да го изпревариш веднага.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #7
              От: Круиз контрол Cherokee liberty 3.7

              Благодаря за информацията

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X